Rowery | Kraft Sport

Rowery

Rowery | Kraft Sport

Wybór odpowiedniego roweru ma bardzo duże znaczenie. W pierwszej kolejności należy zdecydować się na właściwy typ oraz dobrać odpowiedni rozmiar. Współpracujemy z najlepszymi producentami i oferujemy klientom najlepsze rowery KTM, rowery Orbea i innych sprawdzonych firm.

Zdecydowanie najczęściej rowery są wykorzystywane do codziennej jazdy po mieście. Służą jako środek transportu w drodze do pracy, szkoły i na zakupy. W zależności od przeznaczenia rowerzyści muszą dobrać odpowiedni model i jego wyposażenie. Ten sam rower miejski czasem służy także do wycieczek za miasto. W takim wypadku powinien spełniać bardziej uniwersalne wymagania.

Specjaliści z naszego sklepu pytają klientów o szczegóły, zanim polecą odpowiedni typ roweru i wybiorą odpowiedni rozmiar. Mamy ponad 20 lat doświadczenia i duży wybór rowerów, potrafimy więc dopasować ten najwłaściwszy egzemplarz do potrzeb klienta.

Rowerzyści poszukują wyzwań

Jednak nowoczesne rowery coraz bardziej muszą być dostosowane do specyficznych potrzeb wymagających klientów. Intensywna i pełna wyzwań jazda dla wielu rowerzystów stała się pasją, drogą do aktywności sportowej czy sposobem na ekstremalne doznania. Każda z tych potrzeb wymaga odpowiedniego roweru.

W naszym sklepie zapewniamy szeroka gamę modeli z każdego typu rowerów służących do intensywnej jazdy. Polecamy duży wybór rowerów KTM, rowerów Orbea - szosowych, górali, modeli crossowych, trekkingowych i innych.  Spełniamy nawet najbardziej wyszukane wymagania. Jeśli oczekiwań klientów nie spełnią nawet najlepsi producenci, potrafimy złożyć rower według precyzyjnych wymagań.

Polecamy także duży wybór odzieży rowerowej dla kobiet i mężczyzn oraz okulary sportowe, kaski, akcesoria i części. Zapraszamy do naszego sklepu we Wrocławiu. Prowadzimy także sprzedaż przez internet – sprawdź nasza ofertę.

Jest 272 produktów.

Pokazano 1-21 z 272 pozycji

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło