Hulajnogi

Hulajnogi wyczynowe - hulajnogi do akrobacji i wyścigów

Hulajnoga wyczynowa jest dużo bardziej wytrzymałą wersją zwykłej hulajnogi rekreacyjnej. Służy do robienia trików, jazdy z akrobacjami i wyścigów z przeszkodami.

Z reguły hulajnoga wyczynowa nie może być składana i nie posiada regulacji wysokości kierownicy. Waży dużo więcej od wersji rekreacyjnej – jest wykonana z bardziej trwałych części, które muszą wytrzymać spore obciążenia w czasie akrobacji. W zasadzie powinna żyć dłużej od zwykłej hulajnogi, ale to zależy już od intensywności ćwiczeń podczas nauki trików.

Pomagamy wybrać model

Wybór odpowiedniej hulajnogi wyczynowej zależy od budowy ciała i jej przeznaczenia – inna potrzebna jest do akrobacji, inna do wyścigów. Różne hulajnogi przeznaczone są też dla początkujących, a inne dla zaawansowanych akrobatów.

W rozstrzygnięciu problemów z wyborem modelu można liczyć na naszych sprzedawców. Zapraszamy do naszego sklepu na konsultacje i wypróbowanie sprzętu. Zakupy u nas można robić także przez internet – przy wartości powyżej 500 zł nie pobieramy opłaty za koszt wysyłki.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło