Sklep rowerowy - rowery akcesoria i serwis | Kraft Sport Wrocław

Sklep rowerowy KRAFT SPORT- ul. Wyścigowa 46 Wrocław

Jesteśmy miłośnikami sportu, aktywnego wypoczynku i rekreacji na świeżym powietrzu. Trudno nam usiedzieć na miejscu – latem jeździmy na rowerach, zimą każdą wolną chwilę spędzamy na nartach.

Pasję do aktywnego spędzania czasu udało się nam połączyć z pracą. Kraft Sport Wrocław to firma, która oferuje sprzęt dla przyjaciół z tras rowerowych i stoków narciarskich. Naszym głównym celem jest dopasowywanie rowerów i nart pod kątem potrzeb oraz umiejętności konkretnego klienta. Ponad 20-letnie doświadczenie w branży zaowocowało tysiącami zadowolonych klientów – dziś to nasi znajomi i przyjaciele, z którymi chętnie dzielimy się swoją wiedzą.

Sprzęt najlepszych producentów

Sprzęt i wyposażenie sprowadzamy bezpośrednio od producentów, dzięki temu uzyskujemy najwyższą jakość przy relatywnie dobrej cenie. Stawiamy przede wszystkim na solidne wykonanie i niezawodność, ale lubimy także testować nowinki techniczne. Naszym klientom polecamy tylko sprawdzone rozwiązania.

Oferujemy sprzęt w przystępnych cenach i dobrej jakości. W naszej ofercie znajdują się jednak także egzemplarze z najwyższej półki od najlepszych producentów. To propozycje dla najbardziej wymagających klientów – bijących własne rekordy szybkości, czy zdobywców najtrudniejszych górskich tras na rowerach mtb.

Zapraszamy do naszego sklepu na kawę. Na miejscu, w miłej atmosferze odpowiemy na wszelkie pytania. Specjaliści z Kraft Sport zadbają, aby byli Państwo zadowoleni i powrócili do nas ponownie już jako dobrzy znajomi. Czekamy na ul. Wyścigowej 46 we Wrocławiu.

Nasz zespół stale się rozwija i podnosi swoje kwalifikację, jeżeli jesteś chętny dołączyć do naszej sportowej rodziny wyślij CV na adres info@kraftsport.pl z adnotacją - PRACA KRAFTSPORT

.

PRACA:

.

Jesteśmy lokalnym liderem w branży narciarskiej, dysponujemy największym wyborem sprzętu i odzieży klasy premium. Nasze usługi serwisowe są oparte o najnowocześniejsze roboty serwisowe renomowanej marki Wintersteiger.

Poszukujemy osób na stanowisko

Doradca klienta/Sprzedawca-Serwisant

Jesteśmy zgranym zespołem pasjonatów zimy i rowerów. Szukamy osoby energicznej, interesującej się narciarstwem lub rowerami. Jeżeli chcesz się realizować w tych dziedzinach to ta oferta jest dla Ciebie!

.

 • Do obowiązków doradcy/serwisanta będzie należało:

 • doradztwo, praca z klientem,

 • dbanie o prawidłową ekspozycję towaru

 • podstawowe zadania informatyczne związane z obsługą dostaw

 • pomoc w obsłudze wypożyczalni, centrum serwisowego

 • w sezonie letnim:

 • składanie nowych rowerów z dostaw,

 • przygotowanie rowerów do wydania, montaż akcesoriów

 • drobne naprawy serwisowe

.

Oczekujemy dyspozycyjności na pełen etat, zdolności manualnych, nie wymagamy zaawansowanych umiejętności mechanicznych, w trakcie szkoleń stale pogłębisz swoje kompetencje. Mocnym atutem będzie minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, jeżeli jesteś doświadczonym narciarzem lub kolarzem, posiadasz przeszkolenie instruktorskie lub zbliżone kompetencje również nam to pomoże!

.

Pracując z nami otrzymasz:

 • możliwość stałej współpracy w najszybciej rozwijającym się sklepie ze sprzętem sportowym na dolnym śląsku

 • podnoszenie własnych umiejętności manualnych, praca z najwyższej jakości produktami

 • premie, gratyfikacje finansowe zależne od efektów oraz zaangażowania

 • szkolenia, testy rowerowe/narciarskie, udział w imprezach branżowych

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło