Jesteśmy miłośnikami sportu, aktywnego wypoczynku i rekreacji na świeżym powietrzu. Trudno nam usiedzieć na miejscu – latem jeździmy na rowerach, zimą każdą wolną chwilę spędzamy na nartach.

Pasję do aktywnego spędzania czasu udało się nam połączyć z pracą. Kraft Sport Wrocław to firma, która oferuje sprzęt dla przyjaciół z tras rowerowych i stoków narciarskich. Naszym głównym celem jest dopasowywanie rowerów i nart pod kątem potrzeb oraz umiejętności konkretnego klienta. Ponad 20-letnie doświadczenie w branży zaowocowało tysiącami zadowolonych klientów – dziś to nasi znajomi i przyjaciele, z którymi chętnie dzielimy się swoją wiedzą.

Sprzęt najlepszych producentów

Sprzęt i wyposażenie sprowadzamy bezpośrednio od producentów, dzięki temu uzyskujemy najwyższą jakość przy relatywnie dobrej cenie. Stawiamy przede wszystkim na solidne wykonanie i niezawodność, ale lubimy także testować nowinki techniczne. Naszym klientom polecamy tylko sprawdzone rozwiązania.

Oferujemy sprzęt w przystępnych cenach i dobrej jakości. W naszej ofercie znajdują się jednak także egzemplarze z najwyższej półki od najlepszych producentów. To propozycje dla najbardziej wymagających klientów – bijących własne rekordy szybkości, czy zdobywców najtrudniejszych górskich tras na rowerach mtb.

Zapraszamy do naszego sklepu na kawę. Na miejscu, w miłej atmosferze odpowiemy na wszelkie pytania. Specjaliści z Kraft Sport zadbają, aby byli Państwo zadowoleni i powrócili do nas ponownie już jako dobrzy znajomi. Czekamy na ul. Wyścigowej 46 we Wrocławiu.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło