Osprzęt do rowerów elektrycznych - BOSCH / SHIMANO | Kraft Sport

eBike | BOSCH | SHIMANO

Kategoria "Osprzęt BOSCH" to miejsce, gdzie znajdziesz różne części i akcesoria do silników elektrycznych marki BOSCH. W tej kategorii znajdują się między innymi baterie do rowerów elektrycznych, okablowanie, komputery/wyświetlacze BOSCH do rowerów elektrycznych, ładowarki do rowerów elektrycznych, lokalizatory, mocowania baterii, pokrywy obudowy do baterii, zębatki e-bike, sensory BOSCH, uchwyty wyświetlacza BOSCH i wiele innych.

Wysokiej klasy zębatki do e-rowerów są specjalnie projektowane, aby zapewnić doskonałą zmianę przełożeń. Zębatki do rowerów elektrycznych są precyzyjnie wytwarzane z wytrzymałych stopów stali, które są odporne na zużycie i lepiej znoszą ekspozycję na duże siły, zapewniając płynną i niezawodną zmianę biegów.

W kategorii "Osprzęt BOSCH" znajdziesz szeroki wybór części i akcesoriów, które są niezbędne do utrzymania i ulepszania silników elektrycznych. Dzięki temu, będziesz mógł znaleźć odpowiednie produkty, które pozwolą Ci cieszyć się pełnym potencjałem swojego roweru elektrycznego marki BOSCH.

Jest 23 produktów.

Pokazano 1-21 z 23 pozycji

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło