Rowery crossowe damskie | Rowery crossowe męskie - markowe modele

Rowery Crossowe (X-road)

Rowery crossowe damskie | Rowery crossowe męskie - markowe modele

Rowery crossowe (x-road) są przeznaczone do jazdy po drogach asfaltowych, ale świetnie spisują się także na trasach o trudnej nawierzchni. Łączą w sobie zalety szybkich rowerów szosowych z wytrzymałością i zwrotnością rowerów górskich.

Rowery crossowe to także szybsza wersja turystycznych rowerów trekkingowych. Ich zadaniem jest szybka jazda po każdej nawierzchni – łatwej lub trudnej. Nie służą do turystyki, więc są pozbawione bagażników, błotników, czy osłon na łańcuchy, które dla crossowców są zbędne – zwiększają ciężar roweru, więc równocześnie spowalniają jazdę.

Rowery crossowe damskie – wytrzymałe i wygodne

W crossie bardzo ważne jest odpowiednie dobranie modelu do budowy ciała rowerzysty, dlatego istotny jest podział na rowery crossowe damskie i rowery crossowe męskie. Nie chodzi tylko o profil siodełka, ale przede wszystkim o konstrukcję ramy. Nowe technologie pozwoliły na obniżenia ramy z zyskiem dla wygody, a bez strat dla wytrzymałości konstrukcji. Znalazło to zastosowanie zwłaszcza w rowerach crossowych damskich. 

Mamy szeroką ofertę rowerów crossowych. Posiadamy zarówno modele w przystępnych cenach, jak i egzemplarze z najwyższej półki. Wszystkie są w najlepszej jakości i pochodzą od sprawdzonych producentów. U nas kupisz m.in.: rowery crossowe Romet, rowery crossowe Leader Fox, rowery crossowe Orbea.

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło