Kaski rowerowe damskie i męskie - lekkie, wygodne, bezpieczne

Kaski

Wszystkie kaski rowerowe w naszym sklepie dają skuteczną ochronią i zapobiegają nieszczęśliwym skutkom w wielu niebezpiecznych sytuacjach. Wybór odpowiedniego modelu może jednak sprawić klientom problemy – chętnie pomożemy dokonać najwłaściwszego zakupu.

Podstawowa sprawa przy doborze kasku to odpowiedni rozmiar – na miejscu precyzyjnie mierzymy obwód głowy i dobieramy model. Jednak nic nie zastąpi przymierzenia kasku, dopiero wtedy czujemy, że rozmiar został odpowiednio wybrany.

Następna kwestia to liczba otworów. Polecamy kaski o jak największym stopniu przewiewności, ale niektórzy rowerzyści mają inne preferencje. Szosowcy i ekstremalni górale wybiorą modele pełniejsze, bardziej trwałe i opływowe.

Kask dobiera się do roweru

W naszym sklepie oferujemy kaski przeznaczone do wszystkich rodzajów jazdy – inne ochraniacze stosuje się w czasie jazdy po mieście, a inne w czasie pokonywania trudności terenowych na rowerach crossowych. Oczywiście różnią się od siebie także modele dla kobiet i mężczyzn, nie wspominając o dzieciach.

Nasi sprzedawcy z przyjemnością udzielają rad klientom. Wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań, a będziemy wiedzieli, jaki kask jest najbardziej odpowiedni. Zapraszamy do naszego sklepu we Wrocławiu.

Jest 119 produktów.

Pokazano 1-21 z 119 pozycji

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło