Rowery miejskie dla kobiet i mężczyzn - bogate wyposażenie

Rowery miejskie

Rowery miejskie dla kobiet i mężczyzn - bogate wyposażenie

Rowery miejskie to dziś najpopularniejszy model wśród mieszkańców Wrocławia. Służą nie tylko do rekreacji, ale coraz częściej stają się ważnym elementem codziennego życia. W naszym sklepie proponujemy szeroki wybór rowerów miejskich.

Rower przeznaczony do poruszania się po mieście ma koła dostosowany do jazdy po drogach miejskich i ścieżkach rowerowych. Pod względem zwrotności czy wytrzymałości ustępuje modelom sportowym, za to dobrze spisuje się podczas transportu miejskiego.

Wygodne siodełko, elegancka sylwetka

Liczy się maksymalna wygoda, dlatego szczególnie istotny jest dobór odpowiedniego siodełka. Często nasi klienci zwracają także uwagę na elegancję sylwetki czy indywidualny styl. Konieczne wyposażenie to bagażnik, błotnik, osłona na łańcuch, natomiast rowerzystki bardzo często wybierają modele z koszykami.

Szczególnym rodzajem rowerów miejskich są rowery elektryczne, które zdobywają sobie coraz większą popularność. Wybierają je często klienci, którzy szukają sposobu na szybkie przemieszczanie się bez wysiłku przez zatłoczone ulice Wrocławia.

W naszej ofercie dostępne są modele znanych, sprawdzonych marek, w tym rower miejski Romet, rower miejski Chillovelo, rower miejski Skilled, rower miejski Onilus, rower miejski Leader Fox oraz mniej znanych, ale solidnych producentów. 

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło