Rowery Trekkingowe

Rowery trekkingowe damskie oraz rowery trekkingowe męskie

Rowery trekkingowe służą do pokonywania długich tras turystycznych oraz do codziennej jazdy po mieście. Mamy w ofercie wiele takich modeli z podziałem na rowery trekkingowe damskie i rowery trekkingowe męskie.

Wymagania turystyki rowerowej wymuszają od roweru trekkingowego dobrego przystosowania do jazdy po asfaltowych szosach i drogach o gorszej nawierzchni. Liczy się też funkcjonalność. To rowery bogato wyposażoneakcesoria rowerowe – błotniki, bagażnik, osłonę łańcucha. Rowerzyści często dobierają do nich torby i sakwy. Wiele rowerów trekkingowych damskich ma dodatkowo zamontowany koszyk.

Turystyka i jazda po mieście

W wyborze odpowiedniego wyposażenia ważną role odgrywa siodełko. Inne profile mają rowery trekkingowe męskie, a inne rowery trekkingowe damskie. Nasi specjaliści doradzają przy właściwym wyborze oraz w sprawach związanych z estetyka i prezencją.

Uniwersalne cechy rowerów trekkingowych sprawiają, że często służą rowerzystom jako rowery miejskie, a nawet ich podstawową funkcją bywa jazda po ulicach miast. Dlatego te modele cieszą się dużą popularnością.

Zapraszamy do naszego sklepu we Wrocławiu lub kupna przez internet. Zakupy o wartości powyżej 500 zł wysyłamy bez doliczania kosztów przesyłki.

Jest 22 produktów.

Pokazano 1-21 z 22 pozycji

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło