Rowery trekkingowe damskie oraz rowery trekkingowe męskie

Rowery Trekkingowe

Rowery trekkingowe damskie oraz rowery trekkingowe męskie

Rowery trekkingowe służą do pokonywania długich tras turystycznych oraz do codziennej jazdy po mieście. Mamy w ofercie wiele takich modeli z podziałem na rowery trekkingowe damskie i rowery trekkingowe męskie.

Wymagania turystyki rowerowej wymuszają od roweru trekkingowego dobrego przystosowania do jazdy po asfaltowych szosach i drogach o gorszej nawierzchni. Liczy się też funkcjonalność. To rowery bogato wyposażoneakcesoria rowerowe – błotniki, bagażnik, osłonę łańcucha. Rowerzyści często dobierają do nich torby i sakwy. Wiele rowerów trekkingowych damskich ma dodatkowo zamontowany koszyk.

Turystyka i jazda po mieście

W wyborze odpowiedniego wyposażenia ważną role odgrywa siodełko. Inne profile mają rowery trekkingowe męskie, a inne rowery trekkingowe damskie. Nasi specjaliści doradzają przy właściwym wyborze oraz w sprawach związanych z estetyka i prezencją.

Uniwersalne cechy rowerów trekkingowych sprawiają, że często służą rowerzystom jako rowery miejskie, a nawet ich podstawową funkcją bywa jazda po ulicach miast. Dlatego te modele cieszą się dużą popularnością.

Zapraszamy do naszego sklepu we Wrocławiu lub kupna przez internet. Zakupy o wartości powyżej 500 zł wysyłamy bez doliczania kosztów przesyłki.

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło