Rowerki Puky LR | Rowery 16 cali, rowery 20 cali, rowery 24 cale

Rowery Kid i junior

Rowerki Puky LR | Rowery 16 cali, rowery 20 cali, rowery 24 cale

Rower to jedna z najlepszych zabawek dla dzieci. Warto, aby towarzyszył im przez cały rozwój, a doskonałym początkiem tej przygody są przeznaczone już dla dwulatków rowerki biegowe Puky LR M. W naszym sklepie oferujemy rowery na każdy wiek dzieci.

Rowerki biegowe Puky LR M to świetny pomysł na aktywną zabawę najmłodszych. W zasadzie to specyficzna hulajnoga z regulowanym siodełkiem i kierownicą. Jej dodatkową zaletą jest to, że uczy utrzymywać równowagę, co jest idealnym wstępem do samodzielnej jazdy na rowerze. Rowerki Puky LR M zdobyły uznanie, dzięki wykonaniu z najwyższą dbałością o bezpieczeństwo najmłodszych.

Samodzielną jazdę dziecko zaczyna od rowerów 12 cali, czyli modeli o takiej średnicy kół, takie rowery są dedykowane dla trzy-, czterolatków. Często są to czterokołowce, czyli rowery z dodatkowymi dwoma małymi kółkami, dzięki którym młoda rowerzystka czy rowerzysta nie powinni się przewracać. Po opanowaniu równowagi boczne kółka można odczepić. Natomiast rowery 16 cali to modele przeznaczone głównie dla pięcio-, sześciolatków.

Następny etap to rowery 20 cali. Już w zasadzie nie potrzebują dodatkowych kółek stabilizujących. Za to wprowadza się już podział na modele dla dziewczynek i chłopców. Różnice to nie tylko inne kolory i ozdoby, ale także  odpowiednio dobrana geometria. Rowery 20 cali służą dzieciom w wieku 6-8 lat.

Rozmiary koła 24, 26 i 27,5 cala

Natomiast rowery 24 cale to modele przygotowujące już do dorosłej jazdy, czyli samodzielnej jazdy po drogach publicznych. Służą dzieciom w wieku 8-12 lat. Na rowerach 24 cale kończą się modele dla dzieci. Rowery na kole 26 cali i 27,5 to rowery juniorskie, dla starszych rowerzystów, mamy tu praktycznie rower w dorosłej specyfikacji o dziecięcych parametrach jezdnych.

Jest 66 produktów.

Pokazano 1-21 z 66 pozycji

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło