Rowery cruiser - najbardziej stylowe rowery damskie i męskie

Rowery Cruiser

Rowery cruiser - najbardziej stylowe rowery damskie i męskie

Rower cruiser wyglądem przypomina klasyczny motocykl. To stylowy rower miejski dla osób, które ponad szybkość cenią sobie komfort, wygląd i styl. Nie ma bardziej oryginalnych rowerów zarówno pod względem formy, jak i palety barw.

Moda na rowery cruiser została zapoczątkowana w Stanach Zjednoczonych. Pierwsze modele były rowerami do jazdy przy i po plaży (beach cruiser). Ich uroda podbiła jednak serca rowerzystów, dla których ważna jest elegancja. Rowery cruiser z plaży wyjechały na ulice miast. Teraz są popularnymi modelami rowerów miejskich

Miękka jazda na balonowych oponach

O komforcie jazdy na rowerach cruiser decydują przede wszystkim grube, balonowe opony, które amortyzują skoki na krawężnikach i nierównościach. Dodatkowo miękkość jazdy powiększa ogromne siodełko. Poczucie bezpieczeństwa daje szeroka kierownica, która wywołuje wrażenia łatwego utrzymania kierunku jazdy.

Te zalety sprawiają, że jeździ się nimi przyjemnie po mieście, nie sprawdzają się jednak najlepiej podczas wypraw terenowych i na tych szlakach ustępują rowerom trekkingowym. Rowery cruiser mają bogate wyposażenie – błotniki, bagażnik, czasem koszyk. Najlepiej wyglądają z lampkami zasilanymi przez dynamo.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło