Rowery szosowe, rowery Gravel - lekkie ramy: karbon i aluminium

Rowery Szosowe/Gravel

Rowery szosowe i rowery Gravel to propozycja dla osób lubiących szybką jazdę po utwardzonej drodze. To modele najlżejsze ze wszystkich, a przez to osiągające najwyższe prędkości.

Dla bicia rekordów prędkości, czy pokonywania dużych odległości w jak najkrótszym czasie, ważny jest każdy element – ciężar roweru, sylwetka jazdy rowerzysty, grubość opon itd. Rowery szosowe mają ramy wykonane z lekkiego i wytrzymałego karbonu lub aluminium, dużo biegów w przerzutkach i opony najcieńsze ze wszystkich rodzajów kół. Zakręcana kierownica zmusza rowerzystę do jazdy w pochylonej sylwetce, która stawia mniejszy opór  powietrza. Te wszystkie elementy powodują, że kolarzówki to najszybszy model roweru, któremu pod tym względem nie mogą dorównać rowery crossowe czy trekkingowe.

Rowery Gravel - Na każde warunki!

Rowery Gravel są budową bardzo zbliżone do rowerów szosowych. Zachowują większość ich zalet, różnią się nieco inną geometrią ramy, bazą kół oraz bardziej wytrzymałym ogumieniem i osprzętem. W rowerach gravel ramy i widelce mieszczą opony przypominające bardziej te z rowerów górskich niż szosowych, jeździmy komfortowo po każdym terenie, a opony zalane mlekiem pozwalają nawet na setki kilometrów bezawaryjnych ekspedycji. Jest to znakomite rozwiązanie na miejską dżunglę i przedgórze o każdej porze roku.

Zapraszamy do naszego sklepu, w którym oferujemy rowery szosowe, fitness i przełajowe najlepszych marek, m.in. rowery szosowe Orbearowery szosowe Romet,  , rowery gravel Romet Boreas i wielu innych cenionych firm. 

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-21 z 24 pozycji

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło