Rowery składane klasyczne i elektryczne | Rowery składane Romet

Rowery Składane

Rowery składane  klasyczne i elektryczne | Rowery składane Romet

Podstawową zaletą roweru składanego jest możliwość szybkiego złożenia go do małych rozmiarów. Taką opcję docenia wiele osób. To dzięki niej można np. zabrać składak na wakacje i dojeżdżać nim z domku letniskowego do sklepu.

Rowery składane nie mogą się równać pod względem osiąganych prędkości z rowerami szosowymi, nie mają tak wytrzymałej konstrukcji jak rowery górskie, nie są też tak dobrze wyposażone jak rowery trekkingowe. Zdobyły sobie jednak klientów dzięki temu, że są najmniej kłopotliwe przy przewożeniu. Szczególną sympatią wśród naszych klientów cieszą się rowery składane Romet.

Małe kółka – mały bagaż

Rowery składane łatwo mieszczą się w bagażniku, nie przeszkadzają na pokładzie łodzi w czasie rejsu, można przewozić je w komunikacji publicznej. Są wyposażone w małe kółka – 16 i 20 cali. Zdarzają się też koła o większych średnicach, ale wtedy konstrukcja po złożeniu ma nieco większe rozmiary i niewielu klientów decyduje się na ten wariant.

Choć mały rozmiar kół powoduje, że jazda nimi jest mniej komfortowa niż większymi rowerami, to jednak składaki zdobywają sobie ostatnio coraz większe grono miłośników. W naszej ofercie posiadamy: rowery składane Romet i elektryczne rowery składane.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło