Odzież rowerowa damska i męska - regulacja temperatury ciała

Odzież Rowerowa

Odzież rowerowa damska i męska - regulacja temperatury ciała

Odzież rowerowa ma swój własny styl – nie powinna być luźna, wręcz musi dobrze przylegać do ciała. Taki strój zmniejsza opór powietrza, a więc ułatwia jazdę. Nowoczesna odzież rowerowa jest wykonana z materiałów utrzymujących suchą skórę i dbających o optymalną temperaturę ciała.

Źle dobrany strój ogranicza ruchy i powoduje dyskomfort rowerzysty. Dlatego oprócz ubrania zewnętrznego, dobrze dobrana na czas jazdy powinna być także bielizna.

Stroje damskie i męskie

Strój rowerzysty ma za zadanie odprowadzić pot, tak aby skóra nie była mokra. To nie tylko nieprzyjemne uczucie, ale również realna groźba zachorowania podczas jazdy w wietrzne, zimne dni. Poza tym ubrania termoaktywne dbają od przewiewność oraz o utrzymywanie temperatury ciała przy gorszej pogodzie.

W naszej ofercie znajdują się modne wzory koszulek, bluz, spodni i spodenek dla rowerzystów amatorów i profesjonalistów. Dodatkowo polecamy wszelkie akcesoria, jak rękawiczki, buty czy okulary sportowe

Nasz katalog zawiera szeroki wybór wszystkich elementów stroju dla kobiet i mężczyzn znanych sportowych marek odzieżowych. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu we Wrocławiu.

Jest 87 produktów.

Pokazano 1-21 z 87 pozycji

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło