ZAPIĘCIE KNOG STALOWA LINKA FRANKIE,

ZAPIĘCIE KNOG STALOWA LINKA FRANKIE,


89,00 zł
Brutto
Kolor
Wymiary
Typ zapięcia
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Zapięcie rowerowe, stalowa linka, KNOG FRANKIE

Uniwersalne zapięcie, pasujące do każdego typu roweru. Do jego budowy wykorzystano silikon jakości medycznej, odporny na promieniowanie UV. Pleciona stal z rdzeniem z włókna co znacznie zwiększa bezpieczeństwo. Jarzmo 8mm wykonane z nierdzewnej stali. Wzmocniony klucz i wzmocniona obudowa zamka sprawiają, że zapięcie rowerowe Frankie jest silniejsze, mocniejsze oraz bardziej niezawodny a modny kształt i fajne kolory dodają mu tylko uroku. Po zwinięciu mieści się do kieszeni. W zestawie dwa kluczyki.

 

Parametry produktu:

Długość: 700 mm

Waga: 360 g

Materiał: Silikonowy pleciony stalowy kabel w oplocie z rdzeniem z włókna

Lufa zamka z 1000 unikalnych kombinacji

Bezpieczeństwo: 5/10

Szekla blokująca ze stali nierdzewnej 8 mm. Brak punktów dźwigni zapewniających dodatkowe zabezpieczenie przed niechcianymi atakami

Unikalne połączenie stali w oplocie u rdzenia z włókna kruszącego się przed cięciem, dzieki czemu próba przecięcia nożem jest bardziej frustrująca dla złodziei.

Technologia zastosowana w przewodach z włókna włóknowego oferuje doskonałą sprężystość i elastyczność w porównaniu ze zwykłymi rdzeniami stalowymi w oplocie.

Opatentowana bezszwowa odlewnia z użyciem silikonu odpornego na promieniowanie UV. Nie zarysuje roweru, nie straci kolory.

12024

Specyficzne kody

ean13
12024
Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło