ZAPIĘCIE ABUS BORDO LITE 6055/85

ZAPIĘCIE ABUS BORDO LITE 6055/85


329,00 zł
Brutto
Kolor
Typ zapięcia
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Zapięcie rowerowe ABUS - zapięcie składane BORDO™ LITE 6055/85 SH RED


Nie znajdziesz lżejszego zabezpieczenia. Zapięcie składane BORDO™ Lite 6055 o wadze 440 g to prawdziwa waga lekka wśród poważnych i skutecznych zapięć rowerowych. Do stosowania przy występującym średnim ryzyku kradzieży.

MINIMALIZM KONTRA WYSOKI POZIOM BEZPIECZEŃSTWA


Dzięki wadze całkowitej 440 g i swojemu kompaktowemu rozmiarowi model BORDO™ Lite 6055 jest idealnym zamkiem dla sportowców.


Podobnie jak jego więksi bracia z rodziny BORDO™, zapięcie składane BORDO™ Lite 6055 posiada te same właściwości mechaniczne gwarantujące dobre zabezpieczenie, elastyczność i kompaktowy rozmiar transportowy. Przy zaledwie 440 g zapięcie składane BORDO™ Lite 6055 stanowi reprezentanta rodziny w wadze lekkiej. Po rozłożeniu ma długość 85 cm, co dzięki czemu może dobrze zabezpieczyć jeden rower.


Technologia:

  • Konstrukcje ze stali sprężynowej, z kolorystycznie dopasowaną powłoką z tworzywa sztucznego, zapewniającą ochronę przed uszkodzeniami lakieru

  • Pręty i obudowa wykonane są z wyjątkowo lekkich materiałów i stopów stali

  • Połączenie prętów za pomocą specjalnych nitów

  • Wysokiej jakości wkładka automatyczna

Parametry:

  • Poziom bezpieczeństwa roweru: 7

  • Waga: 500 g

  • Obwód: 86 cm

  • Wsparcie: SH 6055

  • Typ blokowania: key

ABUS – zabezpieczenie składane

Wprowadzenie na rynek zabezpieczeń typu Bordo zrewolucjonizowało rynek. Utworzyła się nowa kategoria zabezpieczeń uznana w Europie zachodniej jako jedna z najważniejszych. Zabezpieczenie składane łączy w sobie cechy, które z pozoru są nie do połączenia – wytrzymałość na poziomie U-Locka oraz elastyczność łańcucha a przy tym są one bardzo łatwe w transporcie oraz kompaktowe. Rodzina zabezpieczeń – ABUS Bordo to najwyższej próby zabezpieczenia, które można dobrać pod względem poziomu zabezpieczeń – od bardzo mocnego Bordo XPlus po ultra lekki Bordo Lite. Każdy oferowany w trzech kolorach oraz z koszykiem transportowym w standardzie.


A19-69223-85

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło