ROWER ORBEA AVANT H40-D, GREEN GOLD, 55
  • Obniżka

ROWER ORBEA AVANT H40-D, GREEN GOLD, 2022

7 899,90 zł
6 899,00 zł Zniżka 1 000,00 zł
Brutto
Rozmiar ramy
Rozmiar koła
Rocznik
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Rower szosowy ORBEA AVANT

Orbea Avant to szosowy rower dla każdego. Wspaniale wykonana rama, pełna integracja przewodów oraz linek, komponenty Shimano lub SRAM. Lekki karbonowy widelec pozwala na komforowe poruszanie się na każdej jakości asfalcie. Sztywna konstrukcja, nowe ramy Avant H czyli Hydroformed są lżejsze niż wiele karbonowych konstrukcji a dysponują znakomitą poprzeczną i podłużną sztywnością.

 

Parametry: 

  • FRAME OrbeaAvant Hydro disc, hydroformed triple butted aluminium, HS 1,5"ICR, BB 68mm – BSC English, Thru Axle 12x142mm rear, thread M12x2P1, Internal Cable Routing, SP 27,2mm, MMS system.

  • FORK Orbeacarbon fork 2021, aluminum steerer, 1-1/8" head tube

  • CRANKSET FSAOmega Megaexo 34x50t

  • HEADSET AcrosAlloy 1-1/2" Internal Cable Routing

  • HANDLEBAR OC1Road, reach 80mm, drop 125mm

  • STEM OC131.8mm interface -6º

  • SHIFTERS ShimanoTiagra ST-4700

  • BRAKES TektroMD-C550 Mechanical Disc 

  • CASSETTE SunRace CSMS1 11-34t 10-Speed

REAR DERAILLEUR ShimanoTiagra 4700 GS

FRONT DERAILLEUR ShimanoTiagra 4700

CHAIN KMCX10

WHEELS Orbeawheel: Cosra with 12mm E-Thru hubset Shimano RS470 28H

TYRES VittoriaZafiro V Rigid bead 700x28c

SEATPOST Alloy27.2 Offset 20

SADDLE SelleRoyal Seta RS 

HANDLEBAR PLUGS Orbea Eva

FRONT WHEEL AXLE OrbeaThru Axle 12x100mm M12x2 P1 Solid

REAR WHEEL AXLE OrbeaThru Axle 12x142mm M12x2 P1 Solid

  

Technologie użyte w modelu Orbea Orca: 

HYDROFORMOWANE RURY ALUMINIOWE
Manipulujemy kształtami i grubością ścianek naszych aluminiowych rur, aby zwiększyć wytrzymałość iodporność na niepożądane zginanie. Wiele rur jest cieniowanych wcelu zmniejszenia ciężaru w środku rur, z dala od naprężeń wpołączeniach i strefach spawania. Dzięki zastosowaniu tak zaawansowanych technologii aluminiowych, jak w przypadku produkcji zwłókna węglowego, nasze rowery aluminiowe nigdy nie są na drugimmiejscu.

CARBONOWY WIDELEC AVANT
Ułożenie i kształtowanie włókna węglowego w Avant zapewnia najlepsze połączenie elastyczności, prześwitu na opony i sztywności skrętnej. Ramiona widelca mają zintegrowane mocowania błotników i duży prześwit na opony, co zapewnia jeszcze większą wszechstronność.

PRZEŚWIT OPON - 35MM
Kolarze szosowi doceniają zwiększony komfort, trwałość i bezpieczeństwo, jakie oferują szersze opony, dlatego nowy Avant obsługuje opony o szerokości do 35 mm.

WYGŁADZONE SPAWY
Nowy Avant zasługuje na takie samo zainteresowanie projektantów, jak ramy z włókna węglowego - rury są cieniowane i hydroformowane z gładkimi, polerowanymi spawami, aby jak najbardziej przypominały wyglądem ramy carbonowe. Oprócz poprawy estetyki, obróbka i wygładzanie spoin ma również ważną funkcjonalną zaletę, ponieważ te połączenia są punktami największego naprężenia ramy. Godziny dodatkowej pracy ręcznej zapewniają produkt najwyższej jakości, który wygląda i działa jak żaden inny.

CAŁKOWITA INTEGRACJA
Wersja nowego Avanta z hamulcem tarczowym ma w pełni zintegrowane linki, dzięki systemowi ICR, który został zastosowany w topowych modelach Orca.
Linki schowane w ramie są starannie prowadzone wzdłuż najlepszej ścieżki pod mostkiem i przez główkę ramy, bez tarcia i grzechotania. Cała linia rowerów szosowych Orbea oferuje to rozwiązanie ze zintegrowanymi wspornikami OC i osłonami kabli.
Nowa wersja Avant-DISC zawiera również opcję ze zintegrowaną obsługą liczników rowerowych topowych producentów. To nie tylko praktyczne i kompatybilne rozwiązanie dla wielu urządzeń i marek, ale jest również łatwe w montażu lub demontażu.

ERGONOMIA
W jaki sposób ergonomia może pomóc Ci pokonywać większe dystanse? W przeciwieństwie do pozycji wyścigowej, która koncentruje się na aerodynamice, pozycja wytrzymałościowa sprawia, że rower jest łatwiejszy w prowadzeniu i zwiększa wytrzymałość. Krótszy kokpit i wyższa kierownica maksymalizują komfort kierowcy - a większy komfort oznacza dłuższe przejażdżki.

M102BJ-55ML
2 Przedmioty

Specyficzne kody

ean13
8434446887741
Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło