• Obniżka
ROWER ORBEA OIZ 29 M30 MINT/BLACK, 2020

ROWER ORBEA OIZ 29 M30 MINT/BLACK, 2020

16 999,90 zł
16 199,00 zł Zniżka 4,71%
Brutto
Rozmiar ramy
Rozmiar koła
Rocznik
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

ROWER MTB FULLSUSPENSION ORBEA OIZ 29 M10 XC

ORBEA OIZ jest zaznajomiony z ciężką pracą, która wymaga zdobycia szczytów, jest liderem w zdobywaniu podium. Nie musimy tworzyć rodowodu dla tego zjawiska - dwa Mistrzostwa Świata dowodzą, że Oiz jest rasowy. Jest najlżejszą, najsztywniejszą i najbardziej wydajną maszyną, niezależnie od tego, czy przypniesz numer na zawodach, czy podjedziesz na najwyższy szczyt podczas popołudniowej jazdy. Oiz ma wszystko, czego potrzebujesz, aby tam dotrzeć - nie ma lepszej maszyny do zdobycia szczytów.

 

Parametry produktu:

Rama:  Orbea Oiz Carbon OMR AlloyLink Boost PF Taper UFO2 I-Line

Widelec: Fox 32 Float SC Performance 100 Remote Push-Unlock QR15x110 Consult other components

Amortyzator tył: Fox i-line DPS Performance 100mm Remote Push-Unlock Evol custom tune190x40mm

Mechanizm korbowy: Shimano SLX M7120 32t

Stery: Acros Alloy 1-1/8 - 1-1/2" Integrated

Kierownica: OC1 Flat 31.8mm 740mm Consult other components

Wspornik Kierownicy: Race Face Ride

Manetki: Shimano SLX M7100

Hamulce: Shimano MT501 BR500 Hydraulic Disc Consult other components

Kaseta: Shimano SLX M7100 10-51t 12-Speed

Przerzutka tyl Shimano XT M8100 SGS Shadow Plus

Łańcuch Shimano M7100

Koła DT Swiss X-1900 Spline 25c TLR 15/110mm CL

Opony Maxxis Ikon 2.20" FB 120 TPI 3C Exo TR

Opony Maxxis Ardent 2.2" FB Dual Exo TR

Wspornik siodła Race Face Ride 31.6x375mm

Siodło Selle Italia SL X-Cross Flow

 

LINIA WEWNĘTRZNA - Jest to najszybszy sposób na pokonanie konkurencji - optymalna trasa dla kabli sterujących biegnących w zasięgu ręki. Zastrzeżona tylna amortyzacja Oiz jest całkowicie niewidoczna, chowa się przed błotem i nie przeszkadza gdy chwytasz bidon. Elementy sterujące są dostępne i łatwe w użyciu, tworząc najbardziej płynne i najseksowniejsze mocowanie amortyzatorów na rynku. To mały szczegół, ale kiedy twój rower jest zoptymalizowany, spersonalizowany i uzbrojony, obsesja na punkcie szczegółów nie może być trywialna.

FIBRELINK - W poszukiwaniu sztywności i czystych linii firma Orbea opracowała łącznik Fiblink. Idealne połączenie niskiej masy i imponującej sztywności, Fiberlink bezproblemowo integruje się z kształtami Oiza i rury podsiodłowej.

WORLD CUP GEOMETRY - Udoskonalenia geometrii Pucharu Świata Oiz powstały w wyniku lat projektowania światowej klasy rowerów XC. Pozycja jest agresywna, wygodna i szybka. Obsługa jest precyzyjna i intuicyjna, co zapewnia maksymalną zwinność bez niestabilności. Kąty i wymiary są starannie rozważane w całym zakresie rozmiarów, maksymalizując moc poprzez zwiększenie wydajności.

MONOCOQUE EPS - Oiz wykorzystuje najbardziej zaawansowaną technologicznie konstrukcję z włókna węglowego, aby zapewnić najbardziej wyrafinowaną ramę - złożony i żmudny proces z wynikami, które docenisz na szlaku. Płyty węglowe Prepreg są cięte laserowo w celu zminimalizowania nadmiaru materiałów i nakładania się, a godziny wstępnego składania zapewniają optymalne zagęszczenie przy najmniejszej ilości materiału. Funkcje takie jak UFO 2 i Fiberlink w pełni wykorzystują możliwości węglowej technologii.

DWIA BIDONY - Jedna z najprostszych cech nowego Oiz była jedną z najbardziej skomplikowanych do osiągnięcia - ramy MD, LG i XL są wyposażone w dwa mocowania butelek wewnątrz przedniego trójkąta. Dodatkowe miejsce udostępnione przez prowadzenie kabli Inside Line zapewnia dodatkową wodę na wyciągnięcie ręki.

DWIE KONFIGURACJE - Co może być tak fajnego jak najbardziej wydajny, elegancki i wyrafinowany rower 100 mm XC na świecie? Ten sam rower i 120 mm skoku. Oiz jest dostępny w dwóch konfiguracjach - 100 mm linii Pucharu Świata i 120 mm pogromcy szlaków TR. Wersja TR używa skoku 120 mm i wprowadza kilka zmian w większych oponach i nieco trwalszej specyfikacji.

K25017MG
1 Przedmiot

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło