ROWER ORBEA OIZ 29 H30, BLUE/ORANGE,

ROWER ORBEA OIZ 29 H30, BLUE/ORANGE,

10 999,00 zł
Brutto
Rozmiar ramy
Rozmiar koła
Rocznik
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

ROWER MTB FULLSUSPENSION ORBEA OIZ 29 H30

ORBEA OIZ jest zaznajomiony z ciężką pracą, która wymaga zdobycia szczytów, jest liderem w zdobywaniu podium. Nie musimy tworzyć rodowodu dla tego zjawiska - dwa Mistrzostwa Świata dowodzą, że Oiz jest rasowy. Jest najlżejszą, najsztywniejszą i najbardziej wydajną maszyną, niezależnie od tego, czy przypniesz numer na zawodach, czy podjedziesz na najwyższy szczyt podczas popołudniowej jazdy. Oiz ma wszystko, czego potrzebujesz, aby tam dotrzeć - nie ma lepszej maszyny do zdobycia szczytów.

 

Parametry produktu:

Rama: Orbea Oiz Hydro High Polished 2020 Alloy link Boost PF Taper UFO2 I-Line

Dumper: Fox i-line DPS Performance 120mm Remote Push-Unlock Evol custom tune190x45mm

Widelec: Fox 32 Float Rhythm 120 Remote Push-Unlock QR15x110

Korba: Shimano MT610 32t

Stery: Acros Alloy 1-1/8 - 1-1/2" Integrated

Kierownica: OC1 Flat 31.8mm 740mm

Wspornik kierownicy: Alloy 31.8mm interface 7º

Manetki: Shimano SLX M7100

Hamulce: Shimano MT501 BR500 Hydraulic Disc

Kaseta/wolnobieg: Sun Race CSMZ90 11-51t 12-Speed

Przerzutka tył: Shimano SLX M7100 SGS Shadow Plus

Łańcuch: Shimano M7100

Koła: Mach2 Maxx 25c Tubeless Ready

Opony: Maxxis Ikon 2.20" FB 60 TPI Dual

Pedały: -

Sztyca: Alloy 31.6x400mm Offset 0

Siodło: Selle Royal Seta Sport

 

LINIA WEWNĘTRZNA - Jest to najszybszy sposób na pokonanie konkurencji - optymalna trasa dla kabli sterujących biegnących w zasięgu ręki. Zastrzeżona tylna amortyzacja Oiz jest całkowicie niewidoczna, chowa się przed błotem i nie przeszkadza gdy chwytasz bidon. Elementy sterujące są dostępne i łatwe w użyciu, tworząc najbardziej płynne i najseksowniejsze mocowanie amortyzatorów na rynku. To mały szczegół, ale kiedy twój rower jest zoptymalizowany, spersonalizowany i uzbrojony, obsesja na punkcie szczegółów nie może być trywialna.

FIBRELINK - W poszukiwaniu sztywności i czystych linii firma Orbea opracowała łącznik Fiblink. Idealne połączenie niskiej masy i imponującej sztywności, Fiberlink bezproblemowo integruje się z kształtami Oiza i rury podsiodłowej.

WORLD CUP GEOMETRY - Udoskonalenia geometrii Pucharu Świata Oiz powstały w wyniku lat projektowania światowej klasy rowerów XC. Pozycja jest agresywna, wygodna i szybka. Obsługa jest precyzyjna i intuicyjna, co zapewnia maksymalną zwinność bez niestabilności. Kąty i wymiary są starannie rozważane w całym zakresie rozmiarów, maksymalizując moc poprzez zwiększenie wydajności.

MONOCOQUE EPS - Oiz wykorzystuje najbardziej zaawansowaną technologicznie konstrukcję z włókna węglowego, aby zapewnić najbardziej wyrafinowaną ramę - złożony i żmudny proces z wynikami, które docenisz na szlaku. Płyty węglowe Prepreg są cięte laserowo w celu zminimalizowania nadmiaru materiałów i nakładania się, a godziny wstępnego składania zapewniają optymalne zagęszczenie przy najmniejszej ilości materiału. Funkcje takie jak UFO 2 i Fiberlink w pełni wykorzystują możliwości węglowej technologii.

DWIA BIDONY - Jedna z najprostszych cech nowego Oiz była jedną z najbardziej skomplikowanych do osiągnięcia - ramy MD, LG i XL są wyposażone w dwa mocowania butelek wewnątrz przedniego trójkąta. Dodatkowe miejsce udostępnione przez prowadzenie kabli Inside Line zapewnia dodatkową wodę na wyciągnięcie ręki.

DWIE KONFIGURACJE - Co może być tak fajnego jak najbardziej wydajny, elegancki i wyrafinowany rower 100 mm XC na świecie? Ten sam rower i 120 mm skoku. Oiz jest dostępny w dwóch konfiguracjach - 100 mm linii Pucharu Świata i 120 mm pogromcy szlaków TR. Wersja TR używa skoku 120 mm i wprowadza kilka zmian w większych oponach i nieco trwalszej specyfikacji.

K241ME-L
2 Przedmioty

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło