ROWER BIEGOWY PUKY, TRÓJKOŁOWY FITSCH, LIGHT GREY

ROWER BIEGOWY PUKY, TRÓJKOŁOWY FITSCH, LIGHT GREY

319,00 zł
Brutto
Kolor
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

ROWER BIEGOWY TRÓJKOŁOWY PUKY - FITSCH® LIGHT GREY


Najważniejsze

Początek mobilności, 1,5+
Trenuje koordynacje oraz umiejętności kierowania i poruszania nogami
Cichy rowerek biegowy
Waga: 3,1 kg

Wysokość kroku: od 26 do 40cm

Wysokość: od 80 do 95 cm


Wyposażenie
Ergonomicznie ukształtowane siodełko
Bezpieczne zaokrąglone rączki
Ciche koła
Bardzo wytrzymały lakier nanoszony proszkowo
Ograniczniki wychylenia kierownicy


Funkcje bezpieczeństwa

Bezpieczne rączki
Pojazd przystosowany do jazdy po płaskich, równych powierzchniach pozbawionych przeszkód oraz w pomieszczeniach zamkniętych


***


PUKYlino® to początek okresu mobilności dla każdego dziecka.
Wyposażony w dwie sztywne osie, PUKYlino® oferuje wysoką stabilność i jest idealny do nauki pierwszych sekwencji ruchowych dla dzieci od pierwszego roku życia. W ciągu wielu lat ciągłych prac rozwojowych, przyjazna dzieciom ergonomia i bezpieczeństwo produktów osiągnęły najwyższy poziom. Zaprojektowany do stosowania na gładkich powierzchniach PUKYlino® wspiera chęć dziecka do poruszania się i zwiększa jego możliwości ruchowe. Idealnie nadaje się jako pojazd, dzięki któremu dziecko uzyska doświadczenie we wsiadaniu i zsiadaniu, odpychaniu się i kierowaniu. W szczególności jest to doskonałe ćwiczenie koordynowania ruchów przeciwstawnych nóg. Ponadto dziecko uczy się planowanej zmiany kierunku własną kierownicą. Dostępny w 4 kolorach PUKY® color, różowy, jasnoszary i kiwi, PUKYlino® nie pozostawia nic do życzenia pod względem wzornictwa. Również zupełnie nowe: Jasnoszary jest wyposażony w 2 kreatywne dekory w niebieskie niebo i różowe, aby się trzymać! Również zupełnie nowe: Jasnoszary pochodzi z 2 kreatywne dekory w niebieskie niebo i różowe, aby trzymać się!

My first PUKY®
Gdyby tylko życie mogło być dla Twojego dziecka zawsze tak łatwe jak w momencie, gdy wkracza w świat mobilności wraz z pojazdami PUKY:
wszystkie jeździki PUKY® zostały zaprojektowane tak, by małe dzieci, potrafiące już siadać czy biegać, mogły poruszać się na nich intuicyjnie i w ten sposób dalej rozwijać swoją motorykę. Proste ruchy, jak odpychanie od podłoża, składają się w trakcie jazdy na złożone procesy – które w widoczny sposób sprawiają dziecku frajdę. Przede wszystkim dziecko ma odczuwać radość z ruchu, który jest dla niego bardzo ważny. Tylko poprzez ruch Twoje dziecko rozwija swoje główne zmysły i nabywa podstaw dla skutecznej nauki jazdy.


00002513
1 Przedmiot

Specyficzne kody

ean13
00002503
Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło