ROWER BIEGOWY PUKY PUKYLINO P1

ROWER BIEGOWY PUKY PUKYLINO P1


189,00 zł
Brutto
Kolor
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

ROWER BIEGOWY PUKY - PUKYlino® P1 RED
Najważniejsze cechy

Początek mobilności, wiek +1
Trenuje koordynacje oraz umiejętności kierowania i poruszania nogami
Cichy rowerek biegowy
Waga: 2,7 kg

Wysokość kroku: od 24 do 34 cm

Wysokość: od 75 do 90 cm


Wyposażenie
Ergonomicznie ukształtowane siodełko
Bezpieczne zaokrąglone rączki
Ciche koła
Bardzo wytrzymały lakier nanoszony proszkowo


Funkcje bezpieczeństwa

Bezpieczne rączki
Pojazd przystosowany do jazdy po płaskich, równych powierzchniach pozbawionych przeszkód oraz w pomieszczeniach zamkniętych


Ostrzeżenia

Uwaga: Nie może być używane przez dzieci powyżej 36 miesiąca.

Odpowiedni dla dzieci od 1 roku.

Waga maksymalna 20 kg.


***

PUKYlino® to początek okresu mobilności dla każdego dziecka.
Wyposażony w dwie sztywne osie, PUKYlino® oferuje wysoką stabilność i jest idealny do nauki pierwszych sekwencji ruchowych dla dzieci od pierwszego roku życia. W ciągu wielu lat ciągłych prac rozwojowych, przyjazna dzieciom ergonomia i bezpieczeństwo produktów osiągnęły najwyższy poziom. Zaprojektowany do stosowania na gładkich powierzchniach PUKYlino® wspiera chęć dziecka do poruszania się i zwiększa jego możliwości ruchowe. Idealnie nadaje się jako pojazd, dzięki któremu dziecko uzyska doświadczenie we wsiadaniu i zsiadaniu, odpychaniu się i kierowaniu. W szczególności jest to doskonałe ćwiczenie koordynowania ruchów przeciwstawnych nóg. Ponadto dziecko uczy się planowanej zmiany kierunku własną kierownicą. Dostępny w 4 kolorach PUKY® color, różowy, jasnoszary i kiwi, PUKYlino® nie pozostawia nic do życzenia pod względem wzornictwa. Również zupełnie nowe: Jasnoszary jest wyposażony w 2 kreatywne dekory w niebieskie niebo i różowe, aby się trzymać! Również zupełnie nowe: Jasnoszary pochodzi z 2 kreatywne dekory w niebieskie niebo i różowe, aby trzymać się!

My first PUKY®
Gdyby tylko życie mogło być dla Twojego dziecka zawsze tak łatwe jak w momencie, gdy wkracza w świat mobilności wraz z pojazdami PUKY:
wszystkie jeździki PUKY® zostały zaprojektowane tak, by małe dzieci, potrafiące już siadać czy biegać, mogły poruszać się na nich intuicyjnie i w ten sposób dalej rozwijać swoją motorykę. Proste ruchy, jak odpychanie od podłoża, składają się w trakcie jazdy na złożone procesy – które w widoczny sposób sprawiają dziecku frajdę. Przede wszystkim dziecko ma odczuwać radość z ruchu, który jest dla niego bardzo ważny. Tylko poprzez ruch Twoje dziecko rozwija swoje główne zmysły i nabywa podstaw dla skutecznej nauki jazdy.

00003014
0 Przedmiot

Specyficzne kody

ean13
00003014
Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło