• Obniżka

ROWER BIEGOWY PUKY, STANDARD+HAMULEC, LR1L BR, RED

429,90 zł
386,00 zł Zniżka 10%
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

ROWER BIEGOWY PUKY STANDARD Z HAMULCEM - LR 1L BR, RED


KTO HAMUJE, TEN WYGRYWA!


Najważniejsze

Wiek: 2,5-3 +

Specjalny fotelik rowerka biegowego
Rama z niskim przekrokiem oraz platformą

System hamulcowy dostosowany do dzieci

Podpórka
Waga produktu: 5,2 kg

Wysokość kroku: od 34 do 47 cm

Wysokość: od 90 do 115 cm

Waga maksymalna 25 kg

UWAGA: Używać z wyposażeniem ochronnym. Nie używać w ruchu drogowym


Wyposażenie

Bezpieczne gripy
Specjalny fotelik rowerka biegowego
Łożyska kulkowe w kołach i sterach
Duża regulacja fotelika i kierownicy
Podnóżek

Podpórka
Rama z niskim przekrokiem oraz platforma
Osłona kierownicy
Hamulec dostosowany do dłoni dzieci
Pompowane koła 50-203


Funkcje bezpieczeństwa

Osłona kierownicy
Bezpieczne gripy
Rama z niskim przekrokiem
Hamulce dostosowane do dłoni dzieci
Brak nakrętek zabezpieczających w zaworach. Nakrętki te są zbyt małe i mogą zostać połknięte przez dziecko (Wg normy EN 71-1).


***

Dla zaawansowanych: LR 1L Br z hamulcem
Dzieci, które użytkowały rowerek biegowy LR M i szukają nowego wyzwania, mogą zyskać trochę doświadczenia z hamulcem, jeżdżąc na PUKY LR 1L Br. Dobrze dostosowane i nie wymagające obsługi hamulce bębnowe montowane są tylko na tylnym kole. Dzieci mogą w bezpieczny sposób zdobywać pierwsze doświadczenia z hamulcem. Dźwignia hamulcowa została specjalnie zaprojektowana dla małych dzieci, dzięki czemu kierownica jest bezpieczna nawet podczas hamowania. 12,5-calowe pompowane opony PUKY LR 1L Br zapewniają optymalny komfort i maksymalną przyczepność na wszystkich nawierzchniach, jednocześnie będąc bardzo cichymi. Dzięki temu rowerki biegowe PUKY z pompowanymi kołami to idealny pojazd dla ambitnych rowerzystów, którzy już podróżują trochę szybciej. Chwyty kierownicy zabezpieczają delikatne dłonie dzieci i zabezpieczają końce kierownicy. Podniesione z przodu siodełko w kształcie "banana" zapewnia, że siła odepchnięcia ​zostanie przeniesiona na pojazd a dziecko nie zsuwa się z siodełka. Niska rama zapewnia bezpieczne wsiadanie i zsiadanie. Dzięki dużej podstawce rowerzysta może wygodnie postawić stopy podczas zjazdu. Dzięki temu środek ciężkości znajduje się na odpowiedniej wysokości, gw   arantując bezpieczną jazdę, nawet przy większej prędkości. Celowo w naszych rowerkach nie używamy ogranicznika skrętu. Dzięki temu podczas upadku kierownica układa się płasko na ziemi, a ryzyko ewentualnych obrażeń znacznie spada. PUKY® LR 1L BR jest dostępny w kolorach czerwonym, granatowym, kiwi, srebrnym i w świecie tematycznym "Mysz".

Rowerek biegowy
Rowerki biegowe PUKY® stanowią idealne uzupełnienie dla klasycznej hulajnogi i zarazem odpowiednie rozwiązanie przed zakupem pierwszego rowerka dziecięcego. Wyróżniają się niskim ułożeniem ramy i szczególną ergonomią dostosowaną do potrzeb dziecka. Specjalne siodełka posiadają ergonomiczny kształt, idealnie wspierają ruchy biegowe dziecka. Kierownica i siodełko z regulacją wysokości umożliwiają indywidualne dopasowanie rowerka, co pozwala dziecku cieszyć się nim przez wiele lat.

00004033
1 Przedmiot

Opis

Kolor
Czerwony

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło