• Obniżka

ROWER BIEGOWY PUKY, STANDARD LR 1L, BLUE

369,90 zł
332,00 zł Zniżka 10%
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

ROWER BIEGOWY PUKY - LR 1L, NIEBIESKI

Najważniejsze

Komfortowa wydajność

Wiek: 2,5-3 +

Specjalny fotelik rowerka biegowego
Rama z niskim przekrokiem oraz platforma
Waga produktu: 5,0 kg

Wysokość kroku: od 34 do 47 cm

Wysokość: od 90 do 115 cm

Waga maksymalna 25 kg

UWAGA: Używać z wyposażeniem ochronnym. Nie używać w ruchu drogowym


Wyposażenie

Bezpieczne gripy
Specjalny fotelik rowerka biegowego
Łożyska kulkowe w kołach i sterach
Duża regulacja fotelika i kierownicy
Podnóżek
Rama z niskim przekrokiem oraz platforma
Osłona kierownicy
Pompowane koła 50-203


Funkcje bezpieczeństwa

Osłona kierownicy
Bezpieczne gripy
Rama z niskim przekrokiem
Brak nakrętek zabezpieczających w zaworach. Nakrętki te są zbyt małe i mogą zostać połknięte przez dziecko (Wg normy EN 71-1)


***

Dla osób o wysokich wymaganiach: PUKY® LR 1L! - PUKY® LR 1L!
12,5-calowe opony pneumatyczne PUKY® LR 1L zapewniają optymalny komfort i maksymalną przyczepność na wszystkich nawierzchniach, a jednocześnie są bardzo ciche. Dzięki temu rowery PUKY® z oponami powietrznymi są idealnym pojazdem dla ambitnych pilotów, którzy już teraz podróżują nieco szybciej. Bezpieczne uchwyty chronią delikatne ręce dzieci i rozbrajają końcówki kierownicy. Siodełko bananowe podciągnięte z przodu zapewnia, że uzyskany pęd jest przenoszony na pojazd bez zsuwania się dziecka z siodełka do przodu. Głęboki dostęp umożliwia bezpieczne wchodzenie i schodzenie. Dzięki dużej desce jeźdźca może zaparkować nogi podczas zjazdu z góry, co zapewnia korzystny środek ciężkości i bezpieczną obsługę, nawet przy większych prędkościach. Celowo radzimy sobie bez ograniczenia kąta skrętu kół. Kierownica leży płasko na ziemi podczas upadku i ryzyko urazów znacznie spada. PUKY® LR 1L jest dostępny w kolorach czerwonym, niebieskim, srebrnym oraz w światach tematycznych "Princess Lillifee" i "Capt'n Sharky".

Rowery dla początkujących.
Rowery uczniowskie PUKY® są idealnym uzupełnieniem klasycznego skutera, a także doskonałym etapem przygotowawczym do pierwszego roweru do zabawy. Charakteryzują się niskim stopniem na ramie i szczególnie przyjazną dla dzieci ergonomią. Specjalne siodełka rowerowe dla uczących się są ergonomicznie ukształtowane i doskonale wspomagają ruchy dziecka podczas chodzenia. Kierownica i siodełko mają regulację wysokości, co pozwala na indywidualne dopasowanie do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu można cieszyć się ruchem i pojazdem przez lata".

00004001
1 Przedmiot

Opis

Kolor
Niebieski

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło