LAMPKA LEZYNE STRIP DRIVE, 150 LM, USB, CZARNA

LAMPKA LEZYNE STRIP DRIVE, 150 LM, USB, CZARNA

199,00 zł
Brutto
Kolor
Rodziaj oświetlenia
Moc światła
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Tylna lampka rowerowa Lezyne Strip Drive o mocy 150 lumenów, wyposażona jest w 5 jasnych diod LED. Pozwala na skuteczne i wczesne dostrzeżenie rowerzysty przez innych uczestników ruchu. Soczewka powstała w technologii MOR Optics, dzięki czemu lampka widoczna jest także pod kątem i z boku. System ten bazuje na lustrzanym odbiciu i parabolicznych reflektorach. Ma to również korzystny wpływ na oświetlanie drogi w pobliżu rowerzysty, a także w dali. Lampka została wykonana ze specjalnego materiału: Composite Matrix, dzięki czemu jest lekka, a także wytrzymała. Dzięki swojej aerodynamicznej budowie, dobrze przylega do sztycy i nie generuje dodatkowych oporów powietrza. Jest wyposażona w funkcję zapamiętywania ostatnio używanego trybu – po włączeniu lampki rowerzysta ma do dyspozycji tryb, w którym oświetlenie zakończyło pracę poprzednio. Strip Drive ładowana jest za pomocą kabla USB, a montowana sylikonowym paskiem.

 

Parametry produktu:

Materiał: tworzywo sztuczne (kompozyt)

Max. moc światła: 150 lumenów

Źródło światła: 5 x dioda LED

9 trybów świecenia

Ładowana jest bezpośrednio poprzez port USB

Czas działania: 30,5 h w trybie Flash

Dioda pokazująca stan naładowania baterii (kolor zielony lub czerwony)

Czas ładowania: 2 h

Masa: 69g (bez paska)

 

Technologie:

MOR Optics: Oświetlenie Lezyne LED wykorzystuje w swojej technologii lustrzane wykończenia oraz paraboliczne reflektory, które wydają jaśniejsze światło. Reflektor ten w połączeniu z przednią soczewką tworzy jednolity wzór wiązki świetlnej, oświetlając teren w sposób równomierny zarówno blisko jak i daleko.

Inteligent Power Indicator: Wskaźnik mocy i ładowania, który jest zintegrowany z przyciskiem zasilania na lampce LED. Zielona i czerwona dioda wskazuje poziomy baterii podczas użytkowania i ładowania.

00087930
1 Przedmiot

Specyficzne kody

ean13
4712806002060
Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło