LAMPKA LEZYNE MICRO DRIVE EBIKE 500 L, USB, CZARNA

LAMPKA LEZYNE MICRO DRIVE EBIKE 500 L, USB, CZARNA

339,00 zł
Brutto
Kolor
Rodziaj oświetlenia
Moc światła
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Lampka przednia LEZYNE EBIKE MICRO DRIVE 500 500 lumenów, pod napęd elektryczny, kabel 130cm czarna (NEW)

Jasna i wydajna wielofunkcyjna lampka rowerowa do rowerów elektrycznych. Trwała, odprowadzająca ciepło konstrukcja aluminiowa obrabiana CNC. Dwie ultramocne diody LED zapewniają moc do 500 lumenów. Ulepszona soczewka MOR (maksymalne odbicie optyczne) z wbudowaną widocznością boczną. Inteligentny automatyczny tryb dzienny/nocny. Wejście 6-12V, 6W kompatybilne z rowerami elektrycznymi, z łatwością podłącza się do akumulatorów najlepszych producentów, w tym Bosch, Shimano i Yamaha. W zestawie mocowanie CNC do widelca i kabel zasilający o długości 140 cm.

Nasze światła do rowerów elektrycznych są zasilane silnikiem roweru elektrycznego i wymagają ręcznej instalacji. Prawidłowa instalacja może wymagać pewnego demontażu roweru i silnika (w zależności od marki i modelu typu baterii) oraz dodatkowego okablowania do podłączenia oświetlenia do silnika. Aby uzyskać instrukcje instalacji, skontaktuj się z producentem roweru elektrycznego lub silnika. Zdecydowanie zaleca się skorzystanie z pomocy profesjonalnego serwisanta od rowerów elektrycznych.


SPECYFIKACJA:

Max. moc: 500 lumenów

Wymiary: 44,5 x 41 x 25mm

TECHNOLOGIE:


CNC ALUMINIUM CONSTRUCTION - Lampki LEZYNE LED cechuje aluminiowa konstrukcja CNC. Kompaktowa obudowa, która jest całkowicie wykonana z wysoką precyzją z obrabianego CNC aluminium zapewnia dużą trwałość i efektywne rozpraszanie ciepła.

MOR OPTICS - Oświetlenie Lezyne LED wykorzystuje w swojej technologii lustrzane wykończenia oraz paraboliczne reflektory, które wydają jaśniejsze światło. Reflektor ten w połączeniu z przednią soczewką tworzy jednolity wzór wiązki świetlnej, oświetlając teren w sposób równomierny zarówno blisko jak i daleko.

SIDE VISIBILITY - Unikalna konstrukcja pozwala na 180 stopni widoczności, zwłaszcza bocznej, zwiększa bezpieczeństwo użytkownika podczas pracy w nocy.

WATER RESISTANT - Wodoodporne, precyzyjne i wysokiej jakości uszczelki gumowe zapewniają doskonałą odporność na wodę we wszystkich lampkach Lezyne LED.

O marce Lezyne: Lezyne to firma znana każdemu zakręconemu maniakowi na punkcie sprzętu. Powiedzmy to od razu, maniakowi z klasą i ... kasą. Produkty bowiem tej firmy to małe dziełka sztuki. Biorąc każdy z ich produktow do ręki doświadczasz czegoś niesamowitego. Trzymasz produkt dopracowany do najmniejszego elementu z którego się składa. Do wykonania dochodzą jeszcze użyte materiały - aluminium, karbon... ach :)

EMICR-V104A
1 Przedmiot

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło