LAMPKA LEZYNE EBIKE POWER MACRO DRIVE 1000, SENSOR

LAMPKA LEZYNE EBIKE POWER MACRO DRIVE 1000, SENSOR


499,00 zł
Brutto
Kolor
Rodziaj oświetlenia
Moc światła
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Lampka przednia LEZYNE EBIKE MACRO DRIVE 1000 1000 lumenów, AUTO DAY/NIGHT SENSOR pod napęd elektryczny, kabel 130cm czarna (NEW)


Najwyższej jakości lampka do rowerów elektrycznych. Trwała, odprowadzająca ciepło konstrukcja aluminiowa obrabiana CNC. Dwie ultra mocne diody LED zapewniają moc do 1000 lumenów. Ulepszona soczewka MOR (maksymalne odbicie optyczne) z wbudowaną widocznością boczną. Inteligentny automatyczny tryb przyciemnienia dzień/noc. Wejście 6-12V, 6W kompatybilne z rowerami elektrycznymi z łatwością podłącza się do akumulatorów najlepszych producentów, w tym Bosch, Shimano i Yamaha. Zawiera mocowanie Direct X-Lock i mocowanie na widelec z aluminium CNC oraz kabel zasilający o długości 140 cm.

Nasze światła do rowerów elektrycznych są zasilane silnikiem roweru elektrycznego i wymagają ręcznej instalacji. Prawidłowa instalacja może wymagać pewnego demontażu roweru i silnika (w zależności od marki i modelu typu baterii) oraz dodatkowego okablowania do podłączenia oświetlenia do silnika. Aby uzyskać instrukcje instalacji, skontaktuj się z producentem roweru elektrycznego lub silnika. Zdecydowanie zaleca się skorzystanie z pomocy profesjonalnego serwisanta od rowerów elektrycznych.

SPECYFIKACJA:
Max. moc: 1000 lumenów
Wymiary: 44,5 x 41 x 31mm


TECHNOLOGIE:

CNC ALUMINIUM CONSTRUCTION - Lampki LEZYNE LED cechuje aluminiowa konstrukcja CNC. Kompaktowa obudowa, która jest całkowicie wykonana z wysoką precyzją z obrabianego CNC aluminium zapewnia dużą trwałość i efektywne rozpraszanie ciepła.

MOR OPTICS - Oświetlenie Lezyne LED wykorzystuje w swojej technologii lustrzane wykończenia oraz paraboliczne reflektory, które wydają jaśniejsze światło. Reflektor ten w połączeniu z przednią soczewką tworzy jednolity wzór wiązki świetlnej, oświetlając teren w sposób równomierny zarówno blisko jak i daleko.

SIDE VISIBILITY - Unikalna konstrukcja pozwala na 180 stopni widoczności, zwłaszcza bocznej, zwiększa bezpieczeństwo użytkownika podczas pracy w nocy.

WATER RESISTANT - Wodoodporne, precyzyjne i wysokiej jakości uszczelki gumowe zapewniają doskonałą odporność na wodę we wszystkich lampkach Lezyne LED.


O marce Lezyne: Lezyne to firma znana każdemu zakręconemu maniakowi na punkcie sprzętu. Powiedzmy to od razu, maniakowi z klasą i ... kasą. Produkty bowiem tej firmy to małe dziełka sztuki. Biorąc każdy z ich produktow do ręki doświadczasz czegoś niesamowitego. Trzymasz produkt dopracowany do najmniejszego elementu z którego się składa. Do wykonania dochodzą jeszcze użyte materiały - aluminium, karbon... ach :)

EMACR-V104S

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło