LAMPKA LEZYNE LED MACRO DRIVE 1100XL, 1100 L, USB

LAMPKA LEZYNE LED MACRO DRIVE 1100XL, 1100 L, USB

389,00 zł
Brutto
Kolor
Rodziaj oświetlenia
Moc światła
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Przednia lampka LEZYNE LED MACRO DRIVE 1100XL wyposażona w wydajne diody o mocy 1100 lumenów, które rozjaśnią drogę nawet w najciemniejszym lesie. Obudowa została wykonana z aluminium dzięki czemu cała konstrukcja jest bardziej trwała, wygląda estetycznie, a przy tym doskonale odprowadza ciepło na zewnątrz, chroniąc lampkę przed przegrzaniem. Ulepszona technologia MOR, czyli soczewka z wbudowaną widocznością boczną. Szybkie ładowanie poprzez port USB. Uniwersalne mocowanie kompatybilne z kierownicami tradycyjnymi, okrągłymi jak i aero. Zaawansowana bateria litowo-jonowa zapewnia długi czas działania, wystarczający na kilka godzin jazdy.

 

Parametry produktu:

Wodoodporna

MOR OPTICS: oświetlenie Lezyne LED wykorzystuje w swojej technologii lustrzane wykończenia oraz paraboliczne reflektory, które wydają jaśniejsze światło

INTELLIGENT POWER INDICATOR: wskaźnik mocy i ładowania jest zintegrowany z przyciskiem zasilania na lampce LED

Unikalna konstrukcja pozwala na 180 stopni widoczności, zwłaszcza bocznej.

Wbudowany port USB (ładowanie bezpośrednio z gniazda USB w komputerze, bez zbędnych kabli)

Uniwersalny uchwyt na kierownicę w komplecie

Max. moc oświetlenia: 1100 lumenów

7 trybów świecenia

Waga: 144 g

Czas ładowania: 4:00 godziny

 

Technologie:

ALUMINIUM CONSTRUCTION - aluminiowa konstrukcja lampek. Kompaktowa obudowa, która jest całkowicie wykonana z wysoką precyzją z obrabianego CNC aluminium zapewnia dużą trwałość i efektywne rozpraszanie ciepła.

COMPOSITE MATRIX - materiał kompozytowy Composite Matrix jest wzmocnionym materiałem o wysokiej wytrzymałości, używanym zamiast aluminium do produkcji elementów, w celu obniżenia kosztów produkcji.

CNC-MACHINED / Obróbka CNC - Elementy w całości wykonane są z aluminium obrabianego CNC, co powoduje, że konstrukcja jest niezwykle precyzyjna i trwała.

MEMORY MODE - Światło pozostaje w ustawieniu wyjściowym po wyłączeniu

MOR OPTICS - Oświetlenie Lezyne LED wykorzystuje w swojej technologii lustrzane wykończenia oraz paraboliczne reflektory, które wydają jaśniejsze światło. Reflektor ten w połączeniu z przednią soczewką tworzy jednolity wzór wiązki świetlnej, oświetlając teren w sposób równomierny zarówno blisko jak i daleko.

INTELLIGENT POWER INDICATOR - Wskaźnik mocy i ładowania jest zintegrowany z przyciskiem zasilania na lampce LED. Zielona i czerwona dioda wskazuje poziomy baterii podczas użytkowania i ładowania.

USB RECHARGEABLE - Wbudowany port USB (ładowanie bezpośrednio z gniazda USB w komputerze, bez zbędnych kabli).

SIDE VISIBILITY - Unikalna konstrukcja pozwala na 180 stopni widoczności, zwłaszcza bocznej, zwiększa bezpieczeństwo użytkownika podczas pracy w nocy.

RACE MODE - Alternatywny tryb zasilania, pomiędzy trybem Blast i Economy za pomocą jednego naciśnięcia przycisku zasilania.

WATER RESISTANT - Wodoodporne, precyzyjne i wysokiej jakości uszczelki gumowe zapewniają doskonałą odporność na wodę we wszystkich lampach Lezyne LED

4-V504
1 Przedmiot

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło