LAMPKA LEZYNE LED MACRO DRIVE 1100XL, 1100 L, USB

LAMPKA LEZYNE LED MACRO DRIVE 1100XL, 1100 L, USB


389,00 zł
Brutto
Kolor
Rodziaj oświetlenia
Moc światła
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Przednia lampka LEZYNE LED MACRO DRIVE 1100XL wyposażona w wydajne diody o mocy 1100 lumenów, które rozjaśnią drogę nawet w najciemniejszym lesie. Obudowa została wykonana z aluminium dzięki czemu cała konstrukcja jest bardziej trwała, wygląda estetycznie, a przy tym doskonale odprowadza ciepło na zewnątrz, chroniąc lampkę przed przegrzaniem. Ulepszona technologia MOR, czyli soczewka z wbudowaną widocznością boczną. Szybkie ładowanie poprzez port USB. Uniwersalne mocowanie kompatybilne z kierownicami tradycyjnymi, okrągłymi jak i aero. Zaawansowana bateria litowo-jonowa zapewnia długi czas działania, wystarczający na kilka godzin jazdy.

 

Parametry produktu:

Wodoodporna

MOR OPTICS: oświetlenie Lezyne LED wykorzystuje w swojej technologii lustrzane wykończenia oraz paraboliczne reflektory, które wydają jaśniejsze światło

INTELLIGENT POWER INDICATOR: wskaźnik mocy i ładowania jest zintegrowany z przyciskiem zasilania na lampce LED

Unikalna konstrukcja pozwala na 180 stopni widoczności, zwłaszcza bocznej.

Wbudowany port USB (ładowanie bezpośrednio z gniazda USB w komputerze, bez zbędnych kabli)

Uniwersalny uchwyt na kierownicę w komplecie

Max. moc oświetlenia: 1100 lumenów

7 trybów świecenia

Waga: 144 g

Czas ładowania: 4:00 godziny

 

Technologie:

ALUMINIUM CONSTRUCTION - aluminiowa konstrukcja lampek. Kompaktowa obudowa, która jest całkowicie wykonana z wysoką precyzją z obrabianego CNC aluminium zapewnia dużą trwałość i efektywne rozpraszanie ciepła.

COMPOSITE MATRIX - materiał kompozytowy Composite Matrix jest wzmocnionym materiałem o wysokiej wytrzymałości, używanym zamiast aluminium do produkcji elementów, w celu obniżenia kosztów produkcji.

CNC-MACHINED / Obróbka CNC - Elementy w całości wykonane są z aluminium obrabianego CNC, co powoduje, że konstrukcja jest niezwykle precyzyjna i trwała.

MEMORY MODE - Światło pozostaje w ustawieniu wyjściowym po wyłączeniu

MOR OPTICS - Oświetlenie Lezyne LED wykorzystuje w swojej technologii lustrzane wykończenia oraz paraboliczne reflektory, które wydają jaśniejsze światło. Reflektor ten w połączeniu z przednią soczewką tworzy jednolity wzór wiązki świetlnej, oświetlając teren w sposób równomierny zarówno blisko jak i daleko.

INTELLIGENT POWER INDICATOR - Wskaźnik mocy i ładowania jest zintegrowany z przyciskiem zasilania na lampce LED. Zielona i czerwona dioda wskazuje poziomy baterii podczas użytkowania i ładowania.

USB RECHARGEABLE - Wbudowany port USB (ładowanie bezpośrednio z gniazda USB w komputerze, bez zbędnych kabli).

SIDE VISIBILITY - Unikalna konstrukcja pozwala na 180 stopni widoczności, zwłaszcza bocznej, zwiększa bezpieczeństwo użytkownika podczas pracy w nocy.

RACE MODE - Alternatywny tryb zasilania, pomiędzy trybem Blast i Economy za pomocą jednego naciśnięcia przycisku zasilania.

WATER RESISTANT - Wodoodporne, precyzyjne i wysokiej jakości uszczelki gumowe zapewniają doskonałą odporność na wodę we wszystkich lampach Lezyne LED

4-V504

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło