LAMPKA LEZYNE LED LITE DRIVE

LAMPKA LEZYNE LED LITE DRIVE


299,80 zł
Brutto
Kolor
Rodziaj oświetlenia
Moc światła
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

LEZYNE LITE DRIVE 1000XL to przednia lampka rowerowa, która emituje jasny strumień światła o mocy 1000 lumenów. Dzięki temu możliwe jest swobodne poruszanie się po zmroku na nieoświetlonych drogach. Lampka wyposażona jest w wyjątkowo mocną diodę LED, a soczewka wykonana w technologii MOR Optics skutecznie rozprasza światło, dzięki czemu rowerzysta jest widoczny również z boku. Lite Drive pracuje w ośmiu trybach, a specjalny Daytime Flash Mode zadba o dobrą widoczność w ciągu dnia. Aluminiowa obudowa jest lekka trwała i dobrze rozprasza ciepło, a dzięki systemowi uszczelek lampka jest wodoodporna – rowerzysta może poruszać się bezpiecznie również w deszczu. Dużą zaletą lampki jest możliwość uzupełniania energii bezpośrednio przez port USB. Dwie diody, zielona i czerwona, sygnalizują poziom naładowania lub rozładowania akumulatora. Lite Drive umożliwia automatyczne przełączanie się między trybem Overdrive oraz Economy po uruchomieniu funkcji Overdrive Race Mode. Lampka mocowana jest do kierownicy za pomocą gumowego uchwytu, dzięki czemu proces ten jest łatwy i szybki.

 

Parametry produktu:

Materiał obudowy: aluminium, obróbka CNC

Maksymalna moc świecenia: 1000 lm

8 trybów pracy

Zasilana akumulatorem ładowanym przez port USB

Wodoodporna

Sygnalizuje poziom naładowania/rozładowania (Inteligent Power Indicator)

Montowana na kierownicy za pomocą gumowego uchwytu

Masa: 184 g

 

Technologie:

Memory mode: Światło pozostaje w ustawieniu wyjściowym po wyłączeniu. 

MOR Optics: Oświetlenie Lezyne LED wykorzystuje w swojej technologii lustrzane wykończenia oraz paraboliczne reflektory, które wydają jaśniejsze światło. Reflektor ten w połączeniu z przednią soczewką tworzy jednolity wzór wiązki świetlnej, oświetlając teren w sposób równomierny zarówno blisko jak i daleko.

Inteligent Power Indicator: Wskaźnik mocy i ładowania, który jest zintegrowany z przyciskiem zasilania na lampce LED. Zielona i czerwona dioda wskazuje poziomy baterii podczas użytkowania i ładowania.

Overdrive Race Mode: Lampka ustawiona na ten tryb świeci tylko w dwóch wybranych wariantach: wysokim oraz niskim, z pominięciem wszystkich trybów migających lub pulsacyjnych. Aby włączyć tryb Race należy przytrzymać przycisk przez 5 sekund.

16-V104N

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło