LAMPKA TYLNA LEZYNE KTV STVZO, 11LUMENÓW, USB, BLK

LAMPKA TYLNA LEZYNE KTV STVZO, 11LUMENÓW, USB, BLK


119,00 zł
Brutto
Kolor
Rodziaj oświetlenia
Moc światła
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Kompaktowa tylna lampka rowerowa LEZYNE KTV DRIVE STVZO 11 z 2 ultra jasnymi diodami LED. Soczewka STVZO* kontroluje dokładnie kierunek światła. Lekka, wytrzymała i wodoodporna konstrukcja. Unikalny design kompatybilny z okrągłymi i aerodynamicznymi ramami. Ultra mocne diody zapewniają moc do 11 lumenów. Soczewka z wbudowaną widocznością boczną (180 stopni). Szybkie ładowanie poprzez wbudowany port USB (bez użycia kabla).

*STVZO - Straßenverkehrs-Zulassungs-Ordnung - spełnia wymogi niemieckich przepisów ruchu drogowego

Parametry produktu:

Lezyne KTV DRIVE STVZO 11 to kompaktowa i bardzo wytrzymała tylna lampka rowerowa

Obudowa z lekkiego i wytrzymałego materiału Composite Matrix,

Technologia INTELLIGENT POWER INDICATOR: wskaźnik mocy i ładowania jest zintegrowany z przyciskiem zasilania na lampce LED. Zielona i czerwona dioda wskazuję poziomy baterii podczas użytkowania i ładowania

Wbudowany port USB (ładowanie bezpośrednio z gniazda USB w komputerze, bez zbędnych kabli)

Uniwersalny uchwyt na sztycę w komplecie

Moc oświetlenia: 11 lumenów

1 tryb świecenia

Waga: 44 g (bez mocowania)

 

TECHNOLOGIE:

COMPOSITE MATRIX - materiał kompozytowy Composite Matrix jest wzmocnionym materiałem o wysokiej wytrzymałości, używanym zamiast aluminium do produkcji elementów, w celu obniżenia kosztów produkcji.

INTELLIGENT POWER INDICATOR - Wskaźnik mocy i ładowania jest zintegrowany z przyciskiem zasilania na lampce LED. Zielona i czerwona dioda wskazuje poziomy baterii podczas użytkowania i ładowania.

USB RECHARGEABLE - Wbudowany port USB (ładowanie bezpośrednio z gniazda USB w komputerze, bez zbędnych kabli).

SIDE VISIBILITY - Unikalna konstrukcja pozwala na 180 stopni widoczności, zwłaszcza bocznej, zwiększa bezpieczeństwo użytkownika podczas pracy w nocy.

DAYTIME FLASH - Super jasne światło, wysoka widoczność trybu migającego, opracowanego w celu zwiększenia widoczności i bezpieczeństwa podczas użytkowania w ciągu dnia.

WATER RESISTANT - Wodoodporne, precyzyjne i wysokiej jakości uszczelki gumowe zapewniają doskonałą odporność na wodę we wszystkich lampach Lezyne LED.

12R-STVZO-V104

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło