MANETKA SQUIDLOCK 3 POS. + DROPPER, FOX REMOTE

MANETKA SQUIDLOCK 3 POS. + DROPPER, FOX REMOTE


579,00 zł
Brutto
Rozmiar kierownicy
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

OIZ SQUIDLOCK (3 POZYCJE + DROPPER)
Uniwersalne blokady zawieszenia na rynku mogą być rozczarowujące. Squidlock oferuje elegancki, ergonomiczny pilot do zdalnie opuszczanej sztycy zintegrowany z naszą 3-pozycyjną blokadą zawieszenia.

CHARAKTERYSTYKA

3 pozycje plus pilot do droppera.

Rower o wysokich osiągach wymaga 3-pozycyjnego pilota, z ustawieniem średniej kompresji oprócz otwartego i zablokowanego. Squidlock został zaprojektowany, aby umożliwić Ci maksymalne wykorzystanie zawieszenia.

Zintegrowany i elegancki
Squidlock chowa się pod kierownicą jak nieśmiały głowonóg chowający się pod rafą. W górnej części obejmy zintegrowana jest elegancka dźwignia, która upraszcza sterowanie i eliminuje nadwagę. Dźwignie blokujące dają pozytywne, łatwe w obsłudze wyczucie.

Zgodność
Squidlock współpracuje z większością modeli Oiz od 2018 roku. Squidlock został zaprojektowany z myślą o optymalnej funkcjonalności z zawieszeniem FOX Push-to-Unlock, jednak będzie działać z zawieszeniami Push-to-Lock, ale działanie dźwigni może być cięższe niż pożądane. Aby uzyskać szczegółowe informacje, zapoznaj się z naszym niebieskim papierem (Orbea Card).

Solidny i lekki
Brak plastikowej obudowy i osłon, Squidlock jest lżejszy i bardziej wytrzymały niż standardowa blokada.

Sprytne regulacje naciągu
Zbyt duże napięcie szkodzi Tobie i Twojemu zawieszeniu. - ale tak samo są frustrujące i niezgrabne regulatory kabli w linii. Squidlock eliminuje potrzebę regulatorów lufy z minimalistycznymi śrubami ustalającymi wewnątrz uchwytu kablowego. To drobny szczegół, ale oszczędza wagę i wymazuje talię niepotrzebnych komplikacji.

OPIS

Uniwersalne blokady zawieszenia na rynku mogą być rozczarowujące. Wiele z nich jest nieporęcznych z nieatrakcyjnymi liniowymi regulatorami kabli i oferuje tylko dwie pozycje - zamkniętą i otwartą. Wyczynowy rower wymaga smuklejszej konstrukcji z ustawieniem średniej kompresji, aby w pełni wykorzystać zawieszenie, dlatego opracowaliśmy własne rozwiązanie. Wiele zdalnych amortyzatorów jest już kompatybilnych z trzypozycyjną blokadą, a Squidlock uwalnia ten potencjał.

To wspaniałe ulepszenie jest standardowym wyposażeniem w topowych modelach Oiz i jest dostępne jako niedrogie ulepszenie w pozostałej części gamy. Dodatkowo Squidlock jest kompatybilny z każdym rowerem, który jest już wyposażony w zdalną blokadę i 3-pozycyjne zawieszenie.

SPECYFIKACJA

MATERIAŁY (korpus i dźwignia): aluminium
KOMPATYBILNE WIDŁY: Z KARTRIDŻĄ FOX FIT4 NACIŚNIĘCIE DO ODBLOKOWANIA FOX FLOAT DPS
KOMPATYBILNE AMORTYZATORY: Fox Float DPS
ZDALNE POZYCJE ZAWIESZENIA: 3
ŚREDNICA ZACISKU: 22,2 mm
REGULACJA NAPIĘCIA KABLA: Zintegrowana

ZAWARTOŚĆ PUDEŁKA

- Squidlock manetka
- Śruby mocujące

Y004

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło