KASK ROWEROWY NORTHWAVE STORM CAMO,
  • Obniżka

KASK ROWEROWY NORTHWAVE STORM CAMO,

449,90 zł
299,00 zł Zniżka 33,34%
Brutto
Kolor
Rozmiar kasku
Ilość

 

Opis Produktu: Kask najwyższej jakości. Dzięki zastosowaniu skorupy MultiShell z poliwęglanu oraz materiału wewnętrznego Hi-Eps udało się uzyskać wagę zaledwie 230g, nie tracąc na jakości i bezpieczeństwie. System wentylacji AirFlow utrzymuje optymalną temperaturę głowy, nawet podczas najbardziej wymagających tras, a system dopasowania SRS gwarantuje idealne przyleganie kasku do głowy i zapobiega jego ześlizgiwania się niezależnie od sytuacji.

 

Materiał skorupy: Poliwęglan

Materiał wewnętrzny: Hi-Eps

Wentylacja: Air Flow System

Dopasowanie: Super Fit Retention System

Wyściółka: Antybakteryjna

Technologie: In-Mold Multi Shell, Hi Eps, Divider, Air Flow

Skorupa: InMold Multi Shell

Przeznaczenie: MTB, szosa

Waga: 230 g

Gwarancja: 24 miesiące

 

SRS-SuperFit Retention System: Lekki, ergonomiczny system retencyjny SuperFit dopasowuje przyleganie kasku z mikrometryczną dokładnością podczas gdy pionowa regulacja zapobiega ześlizgiwaniu się kasku.

Hi-Eps: Wewnętrzna skorupa jest zrobiona z Hi-Epsu: materiału, który ma mikroskopowe pęcherzyki powietrza optymalnie absorbujące siłę uderzenia podczas wypadku. Dzięki tej idealnej ochronie, Hi-Eps pozwala na zachowanie ekstra cienkich ścianek i "wyszczupla" kształt kasku.

Divider: Pozwala na szybkie dopasowanie kasku gwarantując maksymalne bezpieczeństwo i komfort.

AirFlow System: Znakomita wentylacja kasku dzięki przednim otworom wentylacyjnym, które doprowadzają świeże powietrze do wnętrza kasku oraz bocznym i tylnym otworom odprowadzającym powietrze. Co więcej, by zapewnić absolutny komfort, wiele dużych otworów pozwoliło nam wyprodukować znacznie lżejsze kaski.

In-Mold Multi Shell: In-Mold Multi Shell pozwala wewnętrznej skorupie Hi-Eps na połączenie się w pięcio częściową poliwęglanową, zewnętrzną skorupę. Konstrukcja ta pozwala na znakomitą stabilność jak i ultralekką wagę.

LA-007083
4 Przedmioty

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło