KASK ROWEROWY NORTHWAVE SPEEDSTER, WH/GR,
  • Obniżka

KASK ROWEROWY NORTHWAVE SPEEDSTER, WH/GR,


449,90 zł
299,00 zł Zniżka 33,34%
Brutto
Kolor
Rozmiar kasku
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Szosowy kask Northwave Speedster najwyższej jakości. Zastosowanie skorupy MultiShell w połączeniu z materiałem wewnętrznym Hi-Eps i wyściółką antybakteryjną pozwoliło na uzyskanie niskiej wagi. Nie tracąc tym samym na jakości, ani bezpieczeństwie. Doskonały system wentylacji AirFlow zapewnia optymalną temperaturę głowy nawet podczas najbardziej wymagających wyścigów. System dopasowania SRS gwarantuje idealne przyleganie kasku do głowy i zapobiega jego ześlizgiwania niezależnie od sytuacji.

 

Materiał skorupy: Poliwęglan

Materiał wewnętrzny: Hi-Eps

Wentylacja: Air Flow System

Dopasowanie: Super Fit Retention System

Wyściółka: Antybakteryjna

Technologie: SuperFit Retention System, In-Mold Double Shell, Hi Eps, Divider, Antybakteryjna wyściółka, AirFlow System

Skorupa: InMold Double Shell

Przeznaczenie: Szosa

Waga: 260 g

Gwarancja: 24 miesiące

 

SRS-SuperFit Retention System: Lekki, ergonomiczny system retencyjny SuperFit dopasowuje przyleganie kasku z mikrometryczną dokładnością podczas gdy pionowa regulacja zapobiega ześlizgiwaniu się kasku.

Hi-Eps: Wewnętrzna skorupa jest zrobiona z Hi-Epsu: materiału, który ma mikroskopowe pęcherzyki powietrza optymalnie absorbujące siłę uderzenia podczas wypadku. Dzięki tej idealnej ochronie, Hi-Eps pozwala na zachowanie ekstra cienkich ścianek i "wyszczupla" kształt kasku.

Divider: Pozwala na szybkie dopasowanie kasku gwarantując maksymalne bezpieczeństwo i komfort.

AirFlow System: Znakomita wentylacja kasku dzięki przednim otworom wentylacyjnym, które doprowadzają świeże powietrze do wnętrza kasku oraz bocznym i tylnym otworom odprowadzającym powietrze. Co więcej, by zapewnić absolutny komfort, wiele dużych otworów pozwoliło nam wyprodukować znacznie lżejsze kaski.

In-Mold Double Shell: Skorupa Hi-Eps jest złączona z dwóch poliwęglanowych struktur, pozwalając na to, aby kask był jeszcze lżejszy nie tracąc na wytrzymałości.

LA-007075

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło