KASK ROWEROWY DAINESE LINEA 01 MIPS, GRAY/RED S-M
  • Obniżka

KASK ROWEROWY DAINESE LINEA 01 GRAY/RED, MIPS


1 199,90 zł
1 079,00 zł Zniżka 10%
Brutto
Kolor
Rozmiar kasku
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Kask rowerowy DAINESE LINEA 01 MIPS

Najlżejszy kask MTB FullFace wszech czasów! Zintegrowane systemy MIPS® i TwiceMe®, zapięcie Fidlock®, certyfikowane zgodnie ze wszystkimi międzynarodowymi standardami.

Pełnowymiarowy kask MTB Linea 01 MIPS® wyznacza nowy punkt odniesienia. Oferując maksymalną lekkość i nieograniczone możliwości pedałowania, jest niewyczuwalny w noszeniu i spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa w tej kategorii.

Ważący zaledwie 570 gramów (rozmiar M) kask przewyższa wszystkie międzynarodowe standardy, a mianowicie:
CPSC 1203, CE EN1078, ASTM F1952-DH, ASTM 2032-BMX i AS/NZ 2063.

Większą ochronę zapewnia poliwęglanowa skorupa zewnętrzna w połączeniu z wewnętrzną skorupą EPS o podwójnej gęstości, mapowaną zgodnie z tymi obszarami czaszki, które są najbardziej narażone na uderzenia. Wytrzymałość i sztywność są wzmocnione ekskluzywnym nylonowym egzoszkieletem inspirowanym geometrią materiałów auksetycznych, który jest osadzony w wewnętrznej powłoce, zaczynając od osłony podbródka EPS i rozciągając się w poprzek policzka. Jego niepowtarzalna struktura pozwala na ciągły przepływ powietrza i pomaga utrzymać całkowitą wagę.

Bezpieczeństwo tkwi w każdym szczególe. Zintegrowany system MIPS® zmniejsza możliwość przenoszenia niebezpiecznych sił obrotowych na głowę. Kask jest wyposażony w technologię NFC TwiceMesystem, który pozwala na szybszą transmisję informacji osobistych i zdrowotnych, pozwalając na radykalnie skrócone czasy akcji ratunkowych.

Pożądaną wentylację zapewnia 29 otworów wentylacyjnych, które gwarantują ciągły przepływ i optymalną wymianę ciepła podczas każdej fazy aktywności, od najbardziej ekstremalnych zjazdów po najbardziej intensywne pedałowanie i wspinaczkę. Zapewnia poziom komfortu, który pozwala kierowcy skupić się tylko na ścieżce, jeżdżąc bez ograniczeń dzięki miękkiej, antybakteryjnej i antyzapachowej wyściółce termoformowanej.

Widoczność jest idealna na każdej trasie i w każdych warunkach dzięki szerokiemu polu widzenia, konstrukcji osłony podbródka, która poprawia linię widzenia nawet na bardziej technicznych odcinkach oraz solidnemu, ale elastycznemu daszek z regulacją nachylenia, który można obsługiwać jednym w dłoni iw rękawiczkach. Forma skorupy została zaprojektowana tak, aby pomieścić gogle, gdy nie są noszone, i jest doskonale kompatybilna z modelami z linii gogli Dainese MTB.

Szybkie i bezpieczne mocowanie zapewnia system magnetyczny Fidlock® , który można obsługiwać również w rękawiczkach. 203869820-ML
0 Przedmiot

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło