KASK ROWEROWY CAT LEAF 2C, CZERWONO/CZARNY,

KASK ROWEROWY CAT LEAF 2C, CZERWONO/CZARNY,


429,80 zł
Brutto
Kolor
Rozmiar kasku
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Kask rowerowy CATLIKE LEAF 2C

Leaf 2C łączy w sobie wszystkie cechy Leafa i zamienia go w wysokiej jakości kask rowerowy Mountain Bike z ulepszoną konstrukcją podwójnej obudowy. W rzeczywistości wszystkie najlepsze modele Catlike są tworzone z podwójną konstrukcją. Zastosowanie tej technologii podczas procesu iniekcji daje Leaf 2C lepszą absorpcję uderzenia w dolnej części kasku, która jest zwykle bardzo wrażliwym obszarem podatnym na uderzenia. Kask Catlike Leaf jest wytrzymały, lekki i wygodny, a dzięki 23 otworom powietrza zapewnia dobrą wentylację. Kask Leaf 2C zapewnia najwyższe bezpieczeństwo, energia uderzenia jest absorbowana i rozprowadzana na wiele punktów.

 

Parametry produktu:

23 wloty powietrza

waga: od 310 g do 350 g

dodatkowe wkładki w komplecie

dodatkowy daszek w komplecie

siatka przeciw owadom

 

Zastosowane technologie:

MPS Exe Innowacyjny system MPS (Multi-Position-System) umożliwia optymalizację komfortu kasku dzięki 4-stopniowym systemom regulacji. Zaprojektowany tak, aby dopasować się do każdego rozmiaru głowy z dokładnością 1 mm.

LNP Konstrukcja i bezpieczeństwo zostały dobrze zharmonizowane, aby chronić obszar potyliczny głowy dzięki technologii LNP, kask z określoną tylną dolną częścią dla lepszej ochrony potylicy.

EPS+PPE EPS to w 100% nadający się do recyklingu materiał, który charakteryzuje się wyjątkową lekkością, odpornością oraz dużą izolacyjnością termiczną i antybakteryjną. PPE to ekologiczna, nadająca się do recyklingu, wszechstronna i elastyczna pianka z tworzywa sztucznego, odporna na wielokrotne uderzenia bez uszkodzeń

151023CVLG

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło