Lokalizator GPS roweru BOSCH Uniwersalny Powunity BIKE TRAX

Lokalizator GPS roweru BOSCH Uniwersalny Powunity BIKE TRAX

849,00 zł
Brutto
Rodzaj Napędu
Ilość

GPS Tracker - POWUNITY System śledzenia roweru elektrycznego z silnikiem Bosch

 

Pasujedo wszystkich rowerów z centralnym silnikiem BOSCH z silnikiem 2,3 Gen , Active Line, Performance oraz CX Performance

(nie pasuje do Bosch SMART)

Pasujedo rowerów:

Trek,Scott, Haibike, Winora, Cube, Diamant, KTM, Specialized, Ghost, Fujioraz wszystkich innych z centralnym silnikiem Bosch .

Kompletnysystem do śledzenia roweru elektrycznego, działa na terenie UniiEuropejskiej.

SystemPOWUNITY składa się z GPS trackera, karty SIM i aplikacji mobilneji jest doskonałym zabezpieczeniem przed kradzieżą Twojego e-roweru.

GPSTracker jest zintegrowany za pomocą karty SIM z europejskimisieciami danych. W ten sposób możesz wyświetlić współrzędne lokalizacji swojego e-roweru w dowolnym momencie i w całej Europie.W przypadku kradzieży, Niewidzialny Bohater aktywnie informuje Cię i ostrzega w telefonie. Bez względu na to, w jakim państwie UE się znajdujesz.

Transmisjawspółrzędnych GPS do telefonu komórkowego odbywa się zapośrednictwem GPRS u. GSM. W pierwszym roku POWUNITY zapłaci za transfer danych. Po bezpłatnym roku opłata wynosi 3,95 € / miesiąc. Może być aktywowana bez zobowiązań i co miesiąc,jeśli chcesz korzystać z GPS trackera, na przykład tylko wmiesiącach letnich. Płatność odbywa się z aplikacji w telefonie.

Jeśliakumulator roweru elektrycznego zostanie wyjęty, dodatkowa bateriadołączona do trackera GPS zapewnia niezbędną energię. Dodatkowabateria zapewnia pracę w trybie gotowości przez 2 tygodnie iaktywne śledzenie ponad 12 godzin. Tracker znajduje się w trybiegotowości, gdy rower się nie porusza. W praktyce żywotność baterii zdalnego roweru elektronicznego wynosi od 12 godzin do 2tygodni.

Zakresdostawy:

GPSTracker wraz z kartą SIM (zasięg sieci w całej Europie!)

Połączeniekablowe do silników BOSCH

dodatkowyakumulator

Aplikacjamobilna

instrukcjeinstalacji

taśmamontażowa

Opaskikablowe

Rocznybezpłatny transfer danych (w całej Europie)

Następujące2 funkcje są obecnie w wersji BETA i zostaną udostępnione wnadchodzących miesiącach za pośrednictwem aktualizacji aplikacji:

Nagrywanietrasy i dziennik trasy

BuddyFinder

Dziękizintegrowanemu dziennikowi trasy możesz zapisywać, zapisywać ieksportować trasy nawet bez komputera pokładowego. Dzięki BuddyFinder możesz udostępniać współrzędne GPS znajomym i członkom rodziny.

Uwaga:

  1. Aplikacjaw języku Niemieckim lub Anglielskim, język Polski w przygotowaniu

  2. Gniazdodo którego podłączasz system BIKE TRAX w większości rowerówjest domyślnie wyłączone, przez co BIKE TRAX nie jest ładowany.Włączenie gniazda to szybka i prosta usługa wykonywana w serwisie rowerowym serwisującym rowery elektryczne. Gniazdo musizostać włączone poprzez zmianę ustawień w systemie komputeraobsługującego silnik Twojego roweru.

  3. SystemBIKE TRAX posiada baterię podtrzymującą, dzięki niej nawet zwyciągniętą baterią Twój rower cały czas będzie widoczny.Dbaj o to by bateria podtrzymująca była naładowana. W okresie gdy nie używasz roweru (np. zimą) co pewien czas włączaj rowerby doładował baterię podtrzymującą systemu BIKE TRAX.Najlepiej doładowywać baterię raz na 2-3 tygodnie. Stan bateriipodtrzymującej zawsze możesz sprawdzić w swojej aplikacji BIKETRAX.

 

  • CECHYPRODUKTU

    1. Kod produktu BT03-B007-DEBT01-B004DU
5 Przedmioty

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło