GPS TRACKER - SYSTEM ŚLEDZENIA BOSCH GEN 4 | POWUNITY
  • Obniżka

Lokalizator PowUnity BIKE TRAX GPS - SYSTEM ŚLEDZENIA BOSCH GEN.4

849,91 zł
699,00 zł Zniżka 150,00 zł
Brutto

Lokalizator PowUnity BIKE TRAX GPS - System śledzenia GPS roweru elektrycznego

Rodzaj Napędu
Ilość

GPS Tracker - POWUNITY System śledzenia roweru elektrycznego z silnikiem Bosch

 

Pasuje do wszystkich rowerów z centralnym silnikiem BOSCH

Pasuje do rowerów:

Trek, Scott, Haibike, Winora, Cube, Diamant, KTM, Specialized, Ghost, Fuji oraz wszystkich innych z centralnym silnikiem Bosch .

Kompletny system do śledzenia roweru elektrycznego, działa na terenie Unii Europejskiej.

System POWUNITY składa się z GPS trackera, karty SIM i aplikacji mobilnej i jest doskonałym zabezpieczeniem przed kradzieżą Twojego e-roweru.

GPS Tracker jest zintegrowany za pomocą karty SIM z europejskimi sieciami danych. W ten sposób możesz wyświetlić współrzędne lokalizacji swojego e-roweru w dowolnym momencie i w całej Europie. W przypadku kradzieży, Niewidzialny Bohater aktywnie informuje Cię i ostrzega w telefonie. Bez względu na to, w jakim państwie UE się znajdujesz.

Transmisja współrzędnych GPS do telefonu komórkowego odbywa się za pośrednictwem GPRS u. GSM. W pierwszym roku POWUNITY zapłaci za transfer danych. Po bezpłatnym roku opłata wynosi 3,95 € / miesiąc. Może być aktywowana bez zobowiązań i co miesiąc, jeśli chcesz korzystać z GPS trackera, na przykład tylko w miesiącach letnich. Płatność odbywa się z aplikacji w telefonie.

Jeśli akumulator roweru elektrycznego zostanie wyjęty, dodatkowa bateria dołączona do trackera GPS zapewnia niezbędną energię. Dodatkowa bateria zapewnia pracę w trybie gotowości przez 2 tygodnie i aktywne śledzenie ponad 12 godzin. Tracker znajduje się w trybie gotowości, gdy rower się nie porusza. W praktyce żywotność baterii zdalnego roweru elektronicznego wynosi od 12 godzin do 2 tygodni.

Zakres dostawy:

GPS Tracker wraz z kartą SIM (zasięg sieci w całej Europie!)

Połączenie kablowe do silników BOSCH

dodatkowy akumulator

Aplikacja mobilna

instrukcje instalacji

taśma montażowa

Opaski kablowe

Roczny bezpłatny transfer danych (w całej Europie)

Następujące 2 funkcje są obecnie w wersji BETA i zostaną udostępnione w nadchodzących miesiącach za pośrednictwem aktualizacji aplikacji:

Nagrywanie trasy i dziennik trasy

Buddy Finder

Dzięki zintegrowanemu dziennikowi trasy możesz zapisywać, zapisywać i eksportować trasy nawet bez komputera pokładowego. Dzięki Buddy Finder możesz udostępniać współrzędne GPS znajomym i członkom rodziny.

Uwaga:

  1. Aplikacja w języku Niemieckim lub Anglielskim, język Polski w przygotowaniu

  2. Gniazdo do którego podłączasz system BIKE TRAX w większości rowerów jest domyślnie wyłączone, przez co BIKE TRAX nie jest ładowany. Włączenie gniazda to szybka i prosta usługa wykonywana w serwisie rowerowym serwisującym rowery elektryczne. Gniazdo musi zostać włączone poprzez zmianę ustawień w systemie komputera obsługującego silnik Twojego roweru.

  3. System BIKE TRAX posiada baterię podtrzymującą, dzięki niej nawet z wyciągniętą baterią Twój rower cały czas będzie widoczny. Dbaj o to by bateria podtrzymująca była naładowana. W okresie gdy nie używasz roweru (np. zimą) co pewien czas włączaj rower by doładował baterię podtrzymującą systemu BIKE TRAX. Najlepiej doładowywać baterię raz na 2-3 tygodnie. Stan baterii podtrzymującej zawsze możesz sprawdzić w swojej aplikacji BIKE TRAX.

 

CECHY PRODUKTU

  1. Kod produktu BT03-B007-DE

* Uwaga Cena nie zawiera kosztów montażu ( w przypadku zakupu z odbiorem w sklepie stacjonarnym )

BT01-B004DE
5 Przedmioty

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło