Skutery Elektryczne

Skutery elektryczne - ekologiczny środek transportu w mieście

Skutery elektryczne to coraz popularniejszy środek lokomocji w miastach. Są tańsze w eksploatacji od skuterów spalinowych, a w przeciwieństwie do rowerów elektrycznych pozwalają na zabranie pasażera.

Skutery elektryczne mają kilka wspólnych zalet z rowerami elektrycznymiłatwo porusza się nimi w zatłoczonym mieście, nie wymagają specjalnych miejsc parkingowych, są ekologicznymi środkami transportu.

Przewaga skuterów elektrycznych to zamknięty, pojemny bagażnik i możliwość zabierania pasażera (w przeciwieństwie do hulajnogi elektrycznej). Rozwijają też większą prędkość – do 45 km/h. Nie wymagają żadnego wysiłku od kierowcy – co dla jednych będzie zaletą, a dla innych wadą.

Jazda na dowód tożsamości

Zasięg skutera elektrycznego wynosi do 130 km. Potem wymaga ok. czterech godzin ładowania. Bardzo niski jest koszt jazdy – to wydatek ok. 2 zł na każde 100 km. To kilka razy mniej niż w przypadku skutera spalinowego, nie mówiąc już o porównaniu z samochodem.

Jazda skuterem elektrycznym jest prosta i nie wymaga dodatkowych uprawnień dla osoby dorosłej. Kierowca powinien mieć przy sobie dowód tożsamości.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło