Skutery Elektryczne

Skutery elektryczne - ekologiczny środek transportu w mieście

Skutery elektryczne to coraz popularniejszy środek lokomocji w miastach. Są tańsze w eksploatacji od skuterów spalinowych, a w przeciwieństwie do rowerów elektrycznych pozwalają na zabranie pasażera.

Skutery elektryczne mają kilka wspólnych zalet z rowerami elektrycznymiłatwo porusza się nimi w zatłoczonym mieście, nie wymagają specjalnych miejsc parkingowych, są ekologicznymi środkami transportu.

Przewaga skuterów elektrycznych to zamknięty, pojemny bagażnik i możliwość zabierania pasażera (w przeciwieństwie do hulajnogi elektrycznej). Rozwijają też większą prędkość – do 45 km/h. Nie wymagają żadnego wysiłku od kierowcy – co dla jednych będzie zaletą, a dla innych wadą.

Jazda na dowód tożsamości

Zasięg skutera elektrycznego wynosi do 130 km. Potem wymaga ok. czterech godzin ładowania. Bardzo niski jest koszt jazdy – to wydatek ok. 2 zł na każde 100 km. To kilka razy mniej niż w przypadku skutera spalinowego, nie mówiąc już o porównaniu z samochodem.

Jazda skuterem elektrycznym jest prosta i nie wymaga dodatkowych uprawnień dla osoby dorosłej. Kierowca powinien mieć przy sobie dowód tożsamości.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło